Już prawie poradziłam sobie z nerwicą w krótkim czasie

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Ania1987 22 lut 2007, 19:04
:shock: :shock: :shock: Ja tu czegoś nie rozumiem!? Eeee....... że co?!

przez katia28 06 mar 2007, 20:25
Aniu jak dlugo juz chodzisz na terapie?

przez Ania1987 06 mar 2007, 22:09
Półtora miesiąca i wizyty mam co tydzień

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nigdy lekow

przez Maki 31 mar 2007, 12:40
ja tez nie biore nic tylko melisa i magnez i walka walka walka to mi pomaga mam rodzine i musze byc normalna tak jak kiedys nie chce tak zyc w leku ze cos mi sie stanie pokonam ja wierze wierze wierze Boze pomoz tak codzien sie modle o zdrowie i jest mi troche lzej chociaz ostatnio znow mam jakis splycony oddech ale nie umarlam zyje i jeszcze dam popalic tej frani wyjde z tego o wlasnych silach co prawda wcale nie mam zadnego wsparcia ale dam rade pa pa kocham was bo tylko wy rozumiecie pa pa buziaczki

przez wiatr 31 mar 2007, 19:24
Maki napisał(a):jeszcze dam popalic tej frani wyjde z tego o wlasnych silach
oby nie opuściła Cię wiara, a wyjdziesz z tego. Będę trzymała za Ciebie kciuki Pa.serce ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Re: Już prawie poradziłam sobie z nerwicą w krótkim czasie

przez LONECZKA 13 paź 2010, 09:40
witam!!!!
chciałabym mieć takie myśli jak ty ,że to pokonasz:)maki!!!:)
ja kiedy tak myślę że jestem zdrowa,że nic mnie nie boli to to daje jakby zdwojoną siłę i boli bardziej coś okropnego!!!!!!!!! Boże jeszcze miesiąc temu byłam normalną dziewczyną a teraz zmagam się z jakąś porąbaną nerwicą mam dość!!!!!!!!!!!!pozdrawiam....

przez Misiek22 04 lis 2010, 20:20
ale wyjdziemy z tego:) ja również miesiąc temu byłam jeszcze normalną dziewczyną, ale cóż poradzić... Mam dopiero 21 lat i jest mi strasznie źle, ale Pan Bóg nie daje Krzyża, którego nie da się unieść :) Także będzie dobrze :) Ja myślę, że podstawą jest psychoterapia u dobrego psychologa, wielka wiara, zaangażowanie i wsparcie innych.
Buziaki, pozdrawiam

przez InnerChange 04 lis 2010, 20:31
Misiek22 napisał(a): Pan Bóg nie daje Krzyża, którego nie da się unieść :)

Misiek22 ^^ :mrgreen: super cytat. Wydaje mi sie, ze juz kiedys to slyszalem, w kazdym razie usmiech wlasnie zagoscil na mojej twarzy ;) Ja generalnie wierze w Boga! I wszystkim wam zycze wiary, ale nie na sile...wierzcie w Boga, a jak nie to wierzcie w Siebie...tak czy inaczej wiara to podstawa!!! pozdrawiam cieplutko!!!!
"...Wierze w Jednego Boga - Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi i wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych..."

przez Misiek22 05 lis 2010, 09:48
Ciesze się, że chociaż troszkę mogłeś się uśmiechnąć :) Trzymaj się tego zdania i zobaczysz jak Ci pomoże.
Miłego dnia życzę i serdecznie pozdrawiam :)

Sortuj wg