Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pewna pospolita pasja


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, wiem są też działy hobby lecz to mi strasznie pomaga więc stwierdziłem, że czemu by się nie podzielić z wami :3, ogólnie tym co robie zajmuję się strasznie długi okres czasu i kocham to co robię :), oczywiście wiem że dużo ludzi wejdzie zobaczy i wyjdzie ale mam malutką nadzieje że jednak kogoś zafascynuje a nawet wyleczę z pewnego schorzenia, które wyleczyłem właśnie tym co robię :3, każde pytanie będzie SUPER i na każde pytanie też odpowiem.

Ogólnie zapraszam wszystkich by pokazać co pasja nawet ta najbardziej dziwna potrafi pomóc w ciężkich chwilach naszego umysłu.

Na pierwszy rzucik pójdą stare fotki bo aparat odmówił posłuszeństwa każde imię jest mile widziane :3 (tylko błagam niech będzie normalne)

 

-- 19 sie 2014, 14:05 --

 

i błagam nie mówcie mi że to zły dział BO TO SĄ MOJE KROKI DO WOLNOŚCI! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha świetny tytuł :D Ciekawe ile osób przeżyje nawrót arachnofobii po obejrzeniu zdjęć :D Oczywiście żartuję, bo ja sam na widok dalekich kuzynów twoich Braszek w świecie rzeczywistym łapię za gazetę ewentualnie dezodorant z zapalniczką ;) a te tutaj nie robią "przerażającego" wrażenia. Może jest coś w świadomości tego że zostało "to to" wyhodowane z premedytacją, a nie postanowiło sobie założyć bez mojego zezwolenia gniazdo w kącie..? :P

 

Co do imion to nie mam pojęcia jakie imiona nadaje się pająkom tradycyjnie :P ale samo hobby - mimo że ćmy żadnej nie widzę - kojarzy mi się z "Milczeniem Owiec" wobec czego proponuję skorpiona nazwać Hannibal :D

 

No, chyba że samiczka, to wtedy z "Obcym" mi się kojarzy najprędzej, więc i - Ripley ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po budowie płytek brzusznych sądzę że samczyk lecz mogę się mylić pierwszy skorpek w kolekcji :3 poczekamy co z tego wyniknie to dopuszczę i dla chętnych będą młode :3 gdzie za tego "samczyka" po znajomości dałem 100 :3 a tu okazja forumowicze mogą przygarnąć skorpka tylko pokrywając koszta wysyłki jak moje dzieci wyjdą z norek to podam jakieś zdjęcia :3

 

-- 19 sie 2014, 14:28 --

 

i Dea jak najbardziej Hannibal (kocham książke i film) pasuje więc imie dla skorpka już nadane :3

 

-- 19 sie 2014, 14:32 --

 

A witam osoby z arachnofobią :3 też się z tym męczyłem potrafiłem wybiec z domu widząc pająka :3 więc liczę na to że komuś pomogę odkryć piękno tych zwierząt :3

 

-- 19 sie 2014, 14:34 --

 

i wybaczcie za zdjęcia ale ciężko jest uchwycić obiekt wielkości paznokcia moim aparatem :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam ja miałem okres gdzie po pokoju biegało mi 40 młodych recznik pod drzwi i nikogo nie wpuszczamy dopóki każdy gagatek się nie znajdzie :3

 

-- 19 sie 2014, 16:35 --

 

OGÓLNIE DEA MUSZE WPAŚĆ DO CIEBIE I OBEJRZYMY CAŁĄ FUTURAMĘ <3

 

-- 19 sie 2014, 16:35 --

 

bo to kill it with fire pasuje do ciebie nie wiedzieć czemu :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :3 serio one tylko strasznie wyglądają cieszę się że ktoś zainteresował się tym postem jeśli moje pluszaczki dadzą się dotknąć (bo jak każdy może mieć lepsze bądź gorsze dni) to wrzuce zdjęcia jedynie boje się H gigasa i Ceratogyrusa bo może zrobić krzywdę ale hej to w końcu pasja walić konsekwencję i tak jak narazie nie mam dla kogo się pilnować =3

 

-- 19 sie 2014, 16:55 --

 

owszem mam ubytek po pewnym pupilu ale to był mój błąd i teraz mam śmieszną dziurkę w o nodze bo samica kajmana stwierdziła że się odkręci i mnie uszamie plus kolejna dziurka po grzechotniku jak się uczyłem we wrocławskim zoo :3, ale szczerze TO moja wina i powinienem wyczuć sygnały :)

 

-- 19 sie 2014, 17:31 --

 

Od razu mówię nie jest to temat typu "paczta jaki jestem ubes super kul" próba jeśli nikogo to nie urzeknie jak zwierzęca terapia potrafi pomóc to ten temat się skończy...

 

-- 19 sie 2014, 17:33 --

 

główny powód hmm to pokazanie jak zajęcie podtrzymuje na duchu + może ktoś zobaczy tak jak ja że nie ma czego się bać w temacie ptaszników itd

Pozdrawiam Marcin (aka maniek bądź fizli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasja oryginalna :) Jak byłam dzieckiem to hodowałam małe kaczuszki (rodzina na wsi miała całą zwierzynę). Pewnego dnia przylazła kuna czy coś i pozagryzała wszystkie więc zrobiłam im pogrzeb, a później w rozpaczy wykopywałam je co kilka dni żeby sprawdzić, czy może jednak żyją ... Traumatyczne przeżycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ta pasja to może modelarstwo, a są to straszne zwierzaki. Wszystko fajne, tylko żeby nie pouciekały. Ja na razie poprzestanę na kotach, choć żadnego nie mam. Oskar zdechł, a mama nie godzi się na nowego zwierzaka w domu. To może chociaż nad papugą pomyślę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monku Papuga też u mnie wchodzi w grę lecz albo Ara albo Żako

KatCa um troszkę traumy po przeczytaniu mi się udzieliło no ale jako dzieci ehh każdy miał jakieś odpały :3

Dla zainteresowanych jak ucieknie to się go znajduje :P nie jest tak trudno znaleźć ptasznika bądź innego pluszaka

Jeśli chcecie mogę prowadzić ten temat to poznacie inne oblicze tych jakże unikatowych zwierząt niż tylko te które znacie z filmu bądź z Arachnofobii :3 postaram się wrzucić dziś parę zdjęć jak wróce do domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapinachenius Violaceus nazwij go walduś nie wiem dlaczego ale jak go zobaczyłem i przeczytałem że bez imienny to pierwsze mi to przyszło do głowy.Takiego pytona to bym się bał na chacie trzymać zresztą nikt by się w domu nie zgodził fajna pasja i okazy;) Sam bym sobie takiego pająka przygarnął zajebiste są tylko ten hetero czarny mi jakoś nie podchodzi :D

 

-- 20 sie 2014, 16:20 --

 

Tapinachenius Violaceus nazwij go walduś nie wiem dlaczego ale jak go zobaczyłem i przeczytałem że bez imienny to pierwsze mi to przyszło do głowy.Takiego pytona to bym się bał na chacie trzymać zresztą nikt by się w domu nie zgodził fajna pasja i okazy;) Sam bym sobie takiego pająka przygarnął zajebiste są tylko ten hetero czarny mi jakoś nie podchodzi :D

 

Kiedyś sobie ogarnę Ptasznika kędzierzawego bo na początki jest ok łagodny i źle nie reaguję na ewentualne błędy początkujących hodowców :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowy w kosmosie, jesteś strasznie intrygujący, z tym nickiem i awatarem :mrgreen:

 

Chciałam tylko powiedzieć, że kompletnie od czapy tu weszłam a tu PAJĄKI! ROSZTRZELAĆ WAS CHOLERA! :mrgreen:

No nie? :mrgreen:

 

Fizli, jestem ciekawa opisu, jak je znajdujesz? Wskakujesz na łóżko i wlepiasz wzrok w podłogę?

Czy one mogą wić sieci?

Czekam na wpadkę i wylot EmInQu do / z tego tematu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwało najdłuższe poszukiwanie? Wyobrażam sobie, że długo, skoro szczelin jest sporo. Jeśli za szczelinę potraktować wszystkie niedomknięcia i niezborności pomiędzy szafkami, regałami i innymi, które w tych czasach lubią stać osobno, a jednak razem, to to musi być żmudne zajęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×