Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nawet z nerwicą można realizować marzenia!!


mysia_fisia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem żywym dowodem na to, że nawet mając nerwice można realizować marzenia. Nie było mnie na forum jakiś czas, bo finalizowałam tę niezwykle ważną dla mnie sprawę - spełnienie marzeń.

I oto jest!!

Moja powieść!!

Udało mi się ją napisac i wydać, to dowód na to, że nie można rezygnować z planów i marzeń. Trzeba próbować!

Mnie się udało, Wam też może!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem żywym dowodem na to, że nawet mając nerwice można realizować marzenia. Nie było mnie na forum jakiś czas, bo finalizowałam tę niezwykle ważną dla mnie sprawę - spełnienie marzeń.

I oto jest!!

Moja powieść!!

Udało mi się ją napisac i wydać, to dowód na to, że nie można rezygnować z planów i marzeń. Trzeba próbować!

Mnie się udało, Wam też może!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :D

Przebrnąć taką długą i nie łatwą drogą, jaka jest wydanie powieści, nie jest łatwe. Ale Tobie się to udało. Super !

Będę jednak wścibski :mrgreen: : jaka jest tematyka Twojej powieści ?

I ewentualnie, jeśli mozesz ujawnic tytuł... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :D

Przebrnąć taką długą i nie łatwą drogą, jaka jest wydanie powieści, nie jest łatwe. Ale Tobie się to udało. Super !

Będę jednak wścibski :mrgreen: : jaka jest tematyka Twojej powieści ?

I ewentualnie, jeśli mozesz ujawnic tytuł... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka obyczajowa, można chyba tak powiedzieć...

O próbie życia zgodnie z marzeniami, po swojemu...

Mogę ujawnić tytuł i inne szczegóły, wszytsko znajdziesz na mojej stronie internetowej www.karolinawilczynska.eu

Tam jest fragment, ale oczywiście zachęcam do kupienia i przecztania całości.

Dla "nerwusków" zrobiłam listę księgarni internetowych, w razie kłopotu z dotarciem do księgarni (wiem coś o tym :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka obyczajowa, można chyba tak powiedzieć...

O próbie życia zgodnie z marzeniami, po swojemu...

Mogę ujawnić tytuł i inne szczegóły, wszytsko znajdziesz na mojej stronie internetowej www.karolinawilczynska.eu

Tam jest fragment, ale oczywiście zachęcam do kupienia i przecztania całości.

Dla "nerwusków" zrobiłam listę księgarni internetowych, w razie kłopotu z dotarciem do księgarni (wiem coś o tym :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze gratuluję !

Szczególnie, Rzeczywiście się udaje...

Ale moich marzeń nie da się już zerealizować. Nawet gdybym pracowała nad tym, i tak nerwica "zjadałaby" moje dotychczasowe wyniki.

 

A tak poza tematem, kiedy na stronie umieścisz kolejny felieton? Tamten z 2003 r. bardzo mi się podobał.

 

ALE TERAZ BĘDZIE OPTYMISTYCZNIEJ ! :mrgreen:

Wzięłam sobie za cel bardzo chory pomysł :lol: ! Więc jakby mi się udało, co napewno kiedyś to nastąpi, to Wam wszystkim też się uda :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grqatuluję Ci z całego serca!!

Strasznie miło jest przeczytać na tym forum coś tak pozytywnego. Ja też walczę o swoije marzenia cały czas, coprawda nie aż tak ambitne na początek, ale dla mnie i tak wielkie. Jeszcze raz Ci bardzo gratuluję. Napewno kupię Twoja powieść i przeczytam od deski do deski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisała :). Moja ma tytuł: "Miecze lubią tęcze i łzy". Na razie nie zamierzam próbować jej wydawać. Jest to ilustrowana wierszami opowieśc o mojej drodze do wolności ;).

Da się realizować marzenia, uwierzcie w to...mnie się udało niejedno marzenie zrealizować w międzyczasie ....mimo wszystko, i na przekór Sinobrodemu ( tak nazywam straszącego mnie w środku ;) )

Te wielkie marzenia jeszcze czekają ale i na nie przyjdzie czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×