Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przełamanie :D


Gość anonus

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie: l-k-przed-gejami-t38860.html pisałem o swoim problemie. Chciałbym się podzielić tym, co się wydarzyło. Omyłkowo już tam dodałem posta, ale został on połączony z moją starą wiadomością przez co nikt nie widzi odświeżenia topicu a ja nie mogę wykasować tamtego fragmentu, więc kopiuję go tutaj:

 

Wczoraj miała miejsce moja pierwsza wizyta u psychologa. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że za bardzo sobie wkręciłem, bo jak mógłbym być gejem, skoro ciągnie mnie do kobiet, czuję ekscytację, chociażby kiedy dobrze mi się rozmawia z dziewczyną. Ah, i nie mogę tak zatwardziale się opierać moim lękom, bo to tylko prowadzi do pogorszenia sytuacji. Coś a'la zasada Newtona-im większa siła, tym większy opór, co po prostu prowadzi do większego szaleństwa :). Wniosek z tego, że trzeba się uspokoić, dać się wyszaleć takim myślom i wyczekać aż mózgowi się znudzi i samo minie. Swoją drogą-był taki okres, kiedy te lęki wyleciały mi z głowy na parę dni. Wtedy też przestałem obsesyjnie myśleć o dziewczynach i o dziwo-normalnie znowu byłem sobą, a dziewczyny znów zaczęły mi się normalnie podobać. Niestety problem powrócił, ale to było jeszcze przed wizytą u psychologa. Teraz czuję się znacznie lepiej ;p .

 

Skoro tak się miewa sytuacja, to chciałbym zadać idiotyczne pytanie, bo odpowiedź jest już znana, ale trzeba się jeszcze jakoś psychicznie podbudować :lol: : Wnioskując z tego opisu-na kogo wam wyglądam-na hetero czy homo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądasz bezwzględnie na hetero. Boisz sie panicznie ze mógłbyś byc homo i dlatego ciągle sie tym zadręczasz, zupełnie niepotrzebnie, jak czegoś sie boimy to ciągle to wraca i zadręcza, więc przestań sie tego bac i zlekcewaz te durne mysli, pozwól im przyjśc do Ciebie, ale nie analizuj ich i NIE WIERZ w nie! A wtedy twój mózg sie przekona że to tylko glupie mysli i przestanie je generowac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×