Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strasznie przejmuję się opinią innych ludzi


Vandersan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jestem nowy na tym forum jest to mój pierwszy temat i kieruje ode razu do was mój problem . Strasznie przejmuje się opinią innych ludzi . Sprawia to ,że czuje taką dziwną blokadę jak z kimś rozmawiam. Wyobrażam sobie ,że może dziwnie wyglądam jak ktoś na mnie patrzy ,a rzecz w tym , że jestem przystojnym facetem i dlatego mam też problem z kobietami bo miałem tyle okazji na ładne dziewczyny ale moja blokada , niska samoocena mnie zaniża strasznie . Macie może jakieś ciekawe rady na ten temat ? Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzę do terapeutki 2 razy w tygodniu . Z nią czuję mało napięcia jak rozmawiam . Bardziej jak rozmawiam z rodzicami czuję czasami większe napięcie . No nie umiem po prostu w rozmowie być sobą ale jest to automatyczne po prostu jakaś blokada która cholernie wkurza ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z tego że miałem okres w swoim życiu , że lubiłem zaszaleć z używkami jeszcze jak byłem nieletni . brałem narkotyki spożywałem alkohol , kradłem pieniądze rodzicom . i może przez to że gdy wracałem do domu często czułem się jak ,,szmata,, zawsze na zejściu po amfetaminie bałem się spojrzeć rodzicom w oczy bo wyglądałem strasznie ,oczy duże, pobudzony , ale już ok roku nie ruszam nic ;) , ponieważ strasznie mnie ciągnęło do takich rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułem się wtedy kimś podobał mi się ten stan . kradłem bo rodzice nie chcieli mi dawać za bardzo pieniędzy chociaż wtedy jeszcze nie wiedzieli że biorę narkotyki . Nie wiem czym to mogę nazwać co mam nie mam jakiś załamek że leże cały dzień w łóżku i nie mam ochoty żyć tylko po prostu jak już się wkurzę to tylko na to , że nie potrafię swobodnie prowadzić konwersacji i czuje się w niektórych sytuacjach spięty gdzie jestem na widoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy miałem słaby kontakt z rodzicami ale podjąłem się abstynencji chodziłem na terapię od uzależnień . Teraz mam dobry kontakt czuję się dobrze w domu , a mimo to nie mogę rozmawiać tak na luzie z ojcem , matką nawet siostrą chociaż z siostrą chyba najlepiej mi to wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×