Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obawa przed nawrotem


michal

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej nerwicy przechodzilem juz chyba wszystko ,myslałem ze umre ze zwariuje ze mam sfizohremie straszylem sie roznymi chorobami ,towarzyszyly mi przy tym: bole glowy ,serca ,brzucha itp.

teraaz jest troche lepiej bo wszystko ,,wyrzucalem" z mojego myslenia

,ale wciaz boje sie ze jak znowu zaczne o tym myslec to to powroci ,mysle caly czas ze znowu sobie cos wmowie albo znowu cos glupiego sobie wymsle jak z tym walczyc, jak sie tego pozbyc ?meczy mnie to juz bardzo bardzo ;/

 

Dodano: Pią Sie 18, 2006 3:08 pm

juz wiem, jak sie jest zdrowym juz od dawna, zaleczylo sie swoje zrodlo i sie nakreca na rozne debilne choroby i pierdoly to tak jest załuje ze jestem takim idiotom, moze ze bylem .Duzo wiary zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi o nawrotach.... 3 lata temu mialem cos z zoladkiem, nie moglem normalnie funkcjonowac. Co chwila mialem rozwolnienie,bole brzucha nie do wytrzymania, lazilem po lekarzach nic nie wykryli.... teraz kazde przelewanie sie w zoladku, lekki bol i juz boje sie ze to wraca! Poprostu mam przed tym lęk :( mam konkretnie tego dosyc ://// staram sie sobie wmowic ze to tylko przeszlosc, zle wspomnienia, ze juz tak nie bedzie, ale bardzo czesto gdy budze sie o 6:50...pierwsza mysl w glowie to wlasnie takie wspomnienia :(

Co ja mam zrobic? :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kriss, jezeli sie z tego wyleczyles to po co wracac do przeszlosci.Przez kilka lat systematycznie mialam bole glowy. Badania ktore wykazywaly zmiany zwyrodnieniowe w kregoslupie szyjnym, niskie cisnienie.Sugestie lekarzy ze taki to ze mnie przypadek.Zaczelam leczyc sie na nerwice.Bole przeszly .Od roku nie wzielam tabletki p/bolowej. Teraz rano wstaje nie mysle ze moze mnie bolec glowa. Po leczeniu nerwicy jestem zdrowym czlowiekiem.Czasem mysl przeleci , ze moze wrocic.Ale nie wmawiam sobie tego , tylko mysl szybko wyrzucam. Najlepsze jest jakies zajecie, to nie ma czasu na glupie mysli. Pozdrawiam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh bardzo ciężko wyrzucic te mysli, dzis rano tak mi sie zrobilo to zaczalem chodzic po domu byle nie myslec o tym, jakos przeszlo, poszedlem do szkoly, tam mialem zajecie i spokoj dopoki znowu nie wrocilem do domu :P Tutaj sie nudzilem i znowu takie mysli ;/ one same przychodza :(

ale staram sie...udaje mi sie i wiem ze uda mi sie znowu :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×