Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak znaleźć dobrego specjalistę ?


agan82

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ze to jest najwazniejsze, ale Ze mną jest tak ze mam wokoło dobrych ludzi a mimo to cierpie... musze wyzdrowieć właśnie dla nich!

Nie wiem czy z takim myśleniem coś zdziałasz. Musisz się leczyć dla samej siebie, nie dla innych w przeciwnym razie będziesz miała ciągle poczucie winy, że zawodzisz innych, a to Ci nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku było tak: pierwszy raz do psychiatry zaprowadziły mnie prawie siłą ponad rok temu moje przyjaciółki niestety trafiłam na niewrażliwą i niekompetentna panią z poradni zdrowia psychicznego i po kilku miesiacach przerwałam leczenie. Rok poźniej byłam w takiej ostrej depresji że znów kumpela zatargała mnie do gabinetu psychoterapeutki (tym razem prywatnego) i dopiero od niej dostałam "po głowie" i namiary na naprawde ludzkie poradnie i osrodki gdzie refundowane są terapie. Obecnie jestem pod opieką psychiatry i psychoterapeuty z NFZ i jak narazie nie narzekam na współpracę....może dlatego że nie ma juz nic do stracenia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę w środę i w czwartek (na dwa skierowania od ogólnego i od psychiatry). W zasadzie będę miała tydzień pełen terapii. I już w sumie nie odwoływałam wizyt, zobaczymy która Pani będzie bardziej przekonująca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem u kilku lekarzy.

 

początkowo bałem się bardzo leków i małe dawki pomogły tylko trochę.

 

po największym kryzysie (zawód miłosny, przerwanie studiów) trafiłem na

 

dobrego specjalistę, ale dopiero po kilku latach.

 

warto chodzić do lekarzy do których są kolejki i trzeba nieraz czekać 5 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×