Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kicikici 30 wrz 2011, 19:19
superpit99 napisał(a):mam nadzieje ze dzisiaj zamknolem na wieki cos co nie pozwalalo mi chciec zyc, zapewnie jestescie ciekawi co to takiego jest, niestety nie moge wam wszystkiego opisac ze wzgledu na ochrone danych osobowych ale powiem tyle, ktos kto przez lata byl powodem moiej depresji zadzwonil i w czasie rozmowy przyznal sie do swoich czynow :D nie spodziewalem sie ze ta osoba bedzie chciala rozmawiac, w ostatnim czysie wymienilismy pare maili i nic nie wskazywalo na jakakolwiek zmiane sytuacji.
moze nareszcie naucze sie naprawde cieszyc tym ze jestem i zyje

Niesamowite jest to ze czasami czyjes slowa potrafia miec taka moc i jednoczesnie zmienic nasze nastewienie do zycia i samego siebie. Czasem czyjes slowa pomagaja nam zamkanc pewien etap zycia i dodac nam sil by isc w dobrym kierunku. Czasami myslimy ze to osoba nam nie pozwolila isc dalej ze przez osobe nie umiemy byc szczesliwy a tak naprawde to nie ta osoba lecz czyny tej osoby. Ludzie nas zaskakuja a my samych siebie czasami tez:)

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez _wovacuum_ 30 wrz 2011, 20:19
Dariusz_wawa, na zmarszczki :mrgreen:

przez Dariusz_wawa 30 wrz 2011, 20:23
_wovacuum_ napisał(a):Dariusz_wawa, na zmarszczki :mrgreen:

Tak myślałem tylko zastanawiałem się w którym miejscu te zmarszczki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _wovacuum_ 30 wrz 2011, 20:34
Dariusz_wawa, tu i owdzie :pirate:

przez Dariusz_wawa 30 wrz 2011, 20:58
_wovacuum_ napisał(a):Dariusz_wawa, tu i owdzie :pirate:

Dobra nie wnikam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez superpit99 30 wrz 2011, 22:09
Niesamowite jest to ze czasami czyjes slowa potrafia miec taka moc i jednoczesnie zmienic nasze nastewienie do zycia i samego siebie. Czasem czyjes slowa pomagaja nam zamkanc pewien etap zycia i dodac nam sil by isc w dobrym kierunku. Czasami myslimy ze to osoba nam nie pozwolila isc dalej ze przez osobe nie umiemy byc szczesliwy a tak naprawde to nie ta osoba lecz czyny tej osoby. Ludzie nas zaskakuja a my samych siebie czasami tez:)

to co piszesz jest wg mnie dokladnie to co doprowadzilo ze teraz tak czuje i moge powiedziec zadna terapia nie dala takich efektow jak ta rozmowa

akurat skonczylem rozmawiac z ojcem, nasze kontakty byly i nadal sa do dupy, mysle ze on sam jest temu winny ale to nie ma nic do rzeczy, jego piatej zonie powiedzialem ze ja kocham (naprawde tak czuje) poplakala sie a to tylko dzieki niej i dla niej zaczolem sie z nim kontaktowac
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

przez kicikici 30 wrz 2011, 22:16
akurat skonczylem rozmawiac z ojcem, nasze kontakty byly i nadal sa do dupy, mysle ze on sam jest temu winny ale to nie ma nic do rzeczy, jego piatej zonie powiedzialem ze ja kocham (naprawde tak czuje) poplakala sie a to tylko dzieki niej i dla niej zaczolem sie z nim kontaktowac

Wiesz to dziwne ale tak czulam wlasnie ze z ojcem...dziwne az ze otym pomyslalam..
Pomimo ze nie mozna czegos zmienic tak jak by sie chcialo to i tak mozna w tym balaganie znalesc szczescie , kawalek usmiechu..
Czasami tracimy polowe siebie by zmienic kogos a wystarczy zmienic nastawienie i oczekiwania by uzyskac spowrotem nadzieje i zycie.

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez Pure 30 wrz 2011, 22:45
A ja dzisiaj mam piękny dzień.W pracy super,dzień spędzony z synkiem i mężem.Mam zamiar w weekend zadzwonić do Taty(rzadko się kontaktujemy,bo jestem DDA).Jutro jakieś zakupy i wiecie co jakoś tak chce mi się ŻYĆ :) Co nie znaczy,że nie mam zamiaru znaleźć terapeuty.

przez superpit99 01 paź 2011, 00:13
@kicikici masz racje w tym co napisalas ale nie do konca, moj ojciec nie byl ta osoba o ktorej pisalem, to nie o niego chodzilo, mimo ze on tez swego czasu swoje dolozyl, kiedys na moje bezposrednie pytanie dlaczego do takiego stanu doprowadzil, odpowiedzial "mi bylo wtedy wygodniej tak a nie inaczej postapic" :smile:
czyli robil to swiadomie, nikt nie jest perfekt, kazdy z nas popelnia bledy i ma do tego prawo ale jezeli nie uczymy lub nie wyciagamy wnioskow z tych popelnionych bledow to .....
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

przez kicikici 01 paź 2011, 04:24
Ja po roku terapi odwazylam sie wypomniec mamie niektore z rzeczy..bo wlasnie robila co bylo dla niej wygodne wiekszosc zycia...a ja na tym cierpialam.
Wazne jest by przerwac te napedzane kolo...by nie popelniac bledow przez ktore my cierpimy

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez wiejskifilozof 01 paź 2011, 09:41
Pysze ciasto z masą budyniową .

przez girl anachronism 01 paź 2011, 11:17
Kawunia ze spienionym mlekiem i miły uśmiech pani w sklepie :)
wild hearts can't be broken.

F31

przez Sabaidee 02 paź 2011, 00:15
Spotkanie ze skalamax, Anią, na dworcu PKS w Kielcach :D
Sabaidee

przez madseason 02 paź 2011, 01:43
och, byliście na PKS w kielcach!!!! czyli na stacji kosmicznej, którą mają rozebrać na części pierwsze....zaraz niedaleko mnie...ale dziwne zdarzenie...śmiesznie...
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Sortuj wg