Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez i_am_a_legend 16 sty 2015, 23:07
Argish, nie łączymy węglowodanów prostych z tłuszczem, to najgorsza możliwa kombinacja! :smile: Najlepiej się chudnie, gdy ze sklepu wychodzi się z pustą siatką.

Zostałem dziś obdarzony ślicznym uśmiechem, to sprawiło mi radość. :smile:
i_am_a_legend

przez joaszka 16 sty 2015, 23:15
Ja zaczęłam się motywować Ewą Chodakowską. Wcześniej śmiałam się z tego wszystkiego i byłam z hejterem, który z paczką czipsów siedział przed kompem i kręcił bekę z ,,turbowyzwania''. :D
Dziś sama ćwiczę, kupiłam sobie karnet na siłkę, ćwiczą jogę, pilatesa... Powiem szczerze, że już po tygodniu codziennych ćwiczeń widzę, że moje ciało zaczyna się zmieniać - mam dość szybki metabolizm... Polecam sport, bez tego się raczej nie schudnie!
A ze słodyczy... Ja obejrzałam ,,SuperSize Me'' plus widok mojego brzucha po świętach i mi starczyło. Plus zdjęcia metamorfoz dziewczyn na FB Ewy Ch. :D :D D
joaszka

przez piterotr 16 sty 2015, 23:24
Aranjani, możesz opisać jak ty sie czujesz po roku? Tak jak najbardziej skrótowo, dla lepszej motywacji :D

joaszy, No to możemy być z siebie dumni, pomału przechodzimy na strone abstynentów. Pół miesiąca odwyku, to już jest jakiś sukces :P Tak trzymać! :)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Argish 16 sty 2015, 23:27
joaszy, sportu akurat mam aż za dużo w pracy, a mimo to tyje :bezradny: :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez piterotr 16 sty 2015, 23:32
Argish, możesz mi oddać jak chcesz schudnąć :d Chętnie zaadoptuje jakieś 10 kg żywej wagi :lol:
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Argish 16 sty 2015, 23:32
piterotr, już oddaje :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez joaszka 16 sty 2015, 23:36
Argish napisał(a):joaszy, sportu akurat mam aż za dużo w pracy, a mimo to tyje :bezradny: :P

Nooo, to koniec ze słodyczami! Zamiast tego jedź słodkie owoce. ;d
joaszka

przez i_am_a_legend 16 sty 2015, 23:39
Najlepiej jeść według indeksu glikemicznego, czyli wszystko to, co nie jest smaczne. :D
i_am_a_legend

przez Aranjani 16 sty 2015, 23:40
piterotr, zajebiście:)
więcej energii, lepsza kondycja:) I swiadomosc ze żaden nałog nie jest silniejszy ode mnie:) no i jedzenie zupełnie inaczej smakuje :D
i jak patrze teraz na ludzi z fajka... nie mysle "ale bym se zapaliła" tylko "ale biedny człek... że musi palić"

warto... serio:) a na prawdę długo paliłam 8)
Aranjani

przez koszykova 17 sty 2015, 04:32
white Lily napisał(a):wszystko i to że jest weekend :D

A no. Podbijam.

Sumarycznie (poza głupią pizda z administracji, której przeszkodzilam w trybie pracy "od kawy do kawy") gut. Do tego może zdążę spać >3h!
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez black swan 17 sty 2015, 13:01
Kawa i ciasto w domu.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez wel2 17 sty 2015, 13:04
ładna pogoda. naprawdę ładna :shock:
(nie świeci za mocne światło, jest ciepło, nie ma wiatru, w powietrzu chyba nie ma jakiegoś okropnego smogu)
pies był przeszczęśliwy :-) na spacerze.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez piterotr 17 sty 2015, 13:53
Aranjani, U mnie ze smakiem tez już lepiej, aptetyt dostałem od razu, musiałem się czymś zająć xd Dzisiaj mialem ciężkie chwile rano... tak mnie kusilo żeby sobie przyjarać do kawy.. ale konsekwetnie odmówiłem sobie :great:

przez Aranjani 17 sty 2015, 13:59
piterotr, :great:
ja żeby zająć czymś ręce na początku żarłam słonecznik ;)
Aranjani

Sortuj wg