Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez zalezna 17 lis 2015, 17:12
wkurza mnie Francja i jej wszechobecne problemy, które sama sobie stworzyła, a teraz płacze i robi z siebie ofiarę.
zalezna

Wkurza mnie:

przez WinterTea 17 lis 2015, 17:50
To, że mnie ludzie obgadują za plecami i moje żałosne zachowanie.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez Steviear 18 lis 2015, 12:09
Zachowanie ludzi z którymi muszę przebywać. Po co tu są skoro tylko przeszkadzają innym? Wkurwia mnie to że się głośno zachowuja, mam ochotę powiedzieć żeby się wreszcie przymkneli bo naprawdę rzygam już tym gromkim śmiechem i parszywym zachowaniem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez khaleesi 18 lis 2015, 17:06
zalezna napisał(a):wkurza mnie Francja i jej wszechobecne problemy, które sama sobie stworzyła, a teraz płacze i robi z siebie ofiarę.
:great:

wkurza mnie, że na ulicach są doły i w czasie deszczu są ogromne kałuże i trzeba uważać by żadne auto nie ochlapało gdy ide chodnikiem :evil:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez zalezna 18 lis 2015, 19:49
khaleesi napisał(a):wkurza mnie, że na ulicach są doły i w czasie deszczu są ogromne kałuże i trzeba uważać by żadne auto nie ochlapało gdy ide chodnikiem :evil:

własnie dziś zostałam ochlapana. od pasa w dół. :evil:
zalezna

Wkurza mnie:

przez SrebrnaSowa 18 lis 2015, 20:43
Wkurza mnie ,rozpalona chęć poznania "wszystkiego",przytłaczająco wytykająca palcem żałośnie słabe samopoznanie..... :?

"Czy ponadczasowy utwór można napisać przed czasem?
A da się założyć świat, zanim ten świat się zacznie?"

"Blizny to ślady po wygranej walce, z tym co chciało nas skrzywdzić "

Wkurza mnie:

przez afi 18 lis 2015, 21:12
pomocyyyy
afi

Wkurza mnie:

przez austerija 18 lis 2015, 23:46
Osoba która od lat życia mi nie ułatwia, eufemistycznie rzecz ujmując. Po co mam się /cenzura/ starać? Dla takiego wyjebania jak to które teraz czuję?

Wkurza mnie:

przez ClementineKruczynski 19 lis 2015, 00:36
Wkurza mnie pewna laska K. bo żyje, a ja wegetuję. Wkurzają mnie wszyscy ludzie, którzy żyją. Wkurza mnie to jaka jestem. A bardziej dołuje. Wkurza mnie to, że mój facet nie podejmuje żadnych konkretnych działań w pewnych celach przyszłościowo-życiowych i że jest chyba większym leserem niż ja i że też powinien się raczej leczyć, albo mu nie zależy. Wkurza mnie to, że nie potrafię zainteresować sobą ciekawych ludzi bo sama jestem bylejaka. Wkurza mnie moja bylejakość. Wkurzają mnie moje pretensje do całego świata i to, że rodzina mnie nienawidzi i sami nienawidzą siebie nawzajem. Wkurza mnie to, że mojej Mamie życie nie wyszło i jest jak jest.

Wkurza mnie:

przez mark123 19 lis 2015, 09:34
Że pewna osoba daje mi do zrozumienia, że nie powinienem przejmować się tym, że grozi mi utrata możliwości odżywiania doustnego.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Wkurza mnie:

przez weronika123 19 lis 2015, 14:44
że potrafię spać do południa,
że po lekach wszystko mi wisi,
że nie mam dobrego kontaktu ze swoim
lekarzem,
że mam bóle brzucha

Wkurza mnie:

przez Evia 19 lis 2015, 20:45
To, że wkurzył i wkurza mnie mój facet to normalka, ale że wkurzyły mnie dziś moje koty, to racze niespotykane zjawisko :shock:
Zasrańce zdemolowały mi dom :? Otworzyły szafę i wywaliły z niej część zawartości, rozszarpały dyktę i dobiły się do ściany :? Znalazły czekoladki, które otworzyły i porozrzucały po całej chacie... :?
Po wejściu do domu i po udaniu się do łazienki poszły za mną i jeden z nich rzucił się na najwyższą półkę i pozwalał z niej kosmetyki, drugi zaczął szarpać ręcznik.
Na koniec zrzuciły mój telefon.
Nie wiem co one biorą :?

Wkurza mnie:

przez kotek em 19 lis 2015, 21:02
Evia, :lol:, sorki :(.
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Evia 19 lis 2015, 21:12
kotek em, nie ma sprawy, już mi przeszło :P :D

Sortuj wg