Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoza Paranoidalna wtrakcie leczenia :| :)


elek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem posta z moją chorobą ale było tylko kilka .To teraz opowiem swoją historie co i jak

:miałem lat 13 zaczołem palić nalogowo trawke tak do 17 lat czułem że powoli się zmieniam ale myslałem ze to jest normalne jak sie cos takiego pali ale jednak nie pewnego razu zapalilem sobie i po otym caly swiat mi sie zalamal mozg mi sie wylaczyl i czulem sie jakbym wypil 2x0.7 VODKI poszedlem do domu spac wstalem i od tej pory zrobiło mi sie pieklo jakie objawy:

-Lęki , stres przed ludzmi a szczegolnie przed swoimi znajomymi

-Kiedy jestem sam moj mozg tak jakby sie otwiera moge w pełni myśleć ale moment kiedy ktoś do mnie przychodzi np kumpel moj mozg tak jakby otepia sie i zupelnie mam inne zachowanie niz wczesniej :/ nie jestem po prostu soba

-Lecze sie juz pół roku i przeszły mi tylko lęki jak np jechalem autobusem na poczatku odracałem zwrok jak sie ktoś na mnie patrzył tak jak by miał złą opinie na mój temat coś w tym stylu .I mam wrazenie ze moj mozg nie moze sie przebic przez jakoms bariere normlanosci mam chwilowe przeblyski i tez glubie swoje mysli

- Mam problem z naczuczyaniem wszystko sie wkuje bo tak jak inni radza i mowia ze najlepiej uczyc sie na logike ale u mnie jej juz nie ma nie moge z niczym kojarzyc jak sie nie nauczye formulki to nie bede umial i tak po jakims czasie po 5 dniach zapominam czego wogule sie nauczylem mam indywidualne nauczanie w technikum i jakos mi to idzie

Biore Solianek wczesniej bralem Permazyne teraz tylko solian przestalem brac 100mg na noc bo mialem koszmarne sny poranne bo snow wogule juz nie mam od ponad roku :/ a chcialbym posnic chociasz o czyms milym np o moim zupelnym wyleczeniu ale nie :| mam dziwny sen jak juz jest poranna godzina tak jakby budze sie i prawie juz nie spie ale jestem jeszcze troche w snie to wtedy zaczynam cos tam mamrotac.

I teraz chce poprostu znalesc taka osobe ktora ma podobne objawy zeby sie ze mna podzielila najlepiej jakby to byla osoba wyleczona :|

moze jakies porady co mi moze pomoc albo jak sie komus udalo przezwyciezyc ta chorobe czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze ta psychoze paranoidalna masz zdiagnozowana przez psychiatre?Jesli tak nie pozostaje Ci nic innego jak reguralnie brac leki. Z tego sie wychodzi, tylko potrzeba cierpliowsci i stosowania sie do zalecen lekarza:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czekam na taka osobe ktora ma to samo i by mogla sie wypowiedziec

oczywiscie lecze sie u psychiatry kazdy mi tak zaleca jak pan tu sie wypowiedzial brac leki i czekac :) ale czekam na taka osobe ktora ma to samo i by mogla sie wypowiedziec

moze zerknij na inne forum, na ktorym sa oosby z podobnymi problemami, bo tutaj malo osob ma takie zaburzenia jak Ty. Ja jestem w temacie bo duzo czytalam o tym ale osobiscie tego nie przeszlam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dobrze rozumiem twój problem sam długo z tym walczyłem nie powiem ze się wyleczyłem do końca i nie sądze ze jest to możliwe bo czasami miewam objawy choroby jednak traktuje je jak wyzwanie i walcze dalej moze dlatego tak dobrze mi idze moje motto to "ZESRAJ SIE A NIEDAJ SIE!!!" długo bylem zamkńięty w sobie balem się ludzi znajomych zawsze podejzliwy i nieufny teraz potrafie dosyc szybko ocenic dana osobe i jej zmiary,charakter i slabe cechy gdyby nie ta choroba to pewnie nigy bym sie tego nienauczyl i już nie boje się niczego jestem pewny siebie i opanowany wiem czego chce i do tego dąze .nigdy nie bralem zadnych lekow!!! i nie chodzilem po lekarzach ksiazki otwozyly mi oczy .krotko mowiac bol i cierpienie jakiego doswiadczyles mozna zmienic w wielka sile!!! jesli ci sie to uda to bedziesz lepszy od przecietnych, naucz sie cieszyc z problemow codziennych traktuj je jak wyzwania kochaj wszystko w okol siebie i ludzi ktozy sa zli bo oni maja tez problemy wywolane czesto podobnymi chorobami zawsze zastanawiaj sie dlaczego !!! staraj sie zrozumiec dana sytuacje zawsze jest przyczyna danego problemu a jak jej niezauwazysz to dlatego ze tak musi byc musi byc zle zeby bylo dobrze bo tak dziala swiat traktuj kazda osobe z szacunkiem zawsze badz przyjacielem czy dobry czy zly kazdy kiedys moze ci w czyms pomoc i nie zazywajzadnych lekow bo niema takiej potrzeby one tylko szkodza nierozwiazesz problemu zamulaczami ktore pomagaja chwilowo a zostaly wymyslone poto zeby twoj lekaz mial nowego mecedesa HEHE!!!. odp na 8g2k6@wp.pl chetnie doradze jak zaczac transformacje . pzdr dopadox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zespół paranoidalny, to chyba to samo. Brałam także Solian 800 mg, teraz biorę Zeldox 200 - 240 mg, lek bardzo dobrze dobrany (zero efektów ubocznych poza -czasami - sennością, spadek wagi - wcześniej nadwaga, teraz waga w normie). Nie jestem wyleczona, ale w trakcie zdrowienia, mam już trochę świadomości choroby. Co chcesz wiedzieć jeszcze, elek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×