Skocz do zawartości
Nerwica.com

zdrowa :)


roccola

Rekomendowane odpowiedzi

melissaa tez chce sie dolaczyc do gratulacji jakie ci sie naleza

w zwiazku z powrotem do pelnej rownowagi ,milo by bylo gdybys nadal pozostala z nami, zebys mogla dzielic sie swoim bogatym doswiadczeniem i nadal pomagac osobom ktore maja problemy ze soba

goraco pozdrawiam :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO Melisko wkoncu dokonalas tego na co my wszyscy czekamy z utesknieniem i oczywiscie walczymy !do wyzdrowienia, BaRZO, Bardzo sie ciesze , ze jestes zdrowa!

Sciskam cie cieplutko i trzymaj za nas kciuki , a my bedziemy trzymac za ciebie, odwiedzaj nas czasem jak niebedziesz miala co robic!

I tak trzymaj kochana , glowa do gory i niemartw sie ze cos zepsujesz, zyj pelnia zycia, bo teraz mozesz! :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkAngel rzucił focha!!!! hehe dobre. Po prostu mnie nie było. Gratulacje melliska, że ci sie powiodło. Pamiętasz, kiedys powiedziałem Ci że z tego wyjdziesz i znajdziesz tego ksiecia na koniu.....nie wierzyłaś...hehe. Teraz masz.....widzisz DarkAngela treba słuchac!!!!!.....

Pozdrawiam i strasznie sie ciesze.... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Angel (który zarzucił na mnie focha)
Darki Angel sorki to miało byc to reire :) pomyłka
sądzisz, że nie zasłużyłaś na "focha"? Zachowałaś się na prawde gównażersko, tym bardziej, że dobrze sobie zdajesz sprawę z tego jak słowa które użyłaś działają na ludzi nadwrażliwych, zarówno takich jak ty jak i ja. Ale niech będzie że z tej okazji zapomnę o wszystkim :?

Gratuluje sukcesu i życzę ci powodzenia dalej, melissoo

 

PS: za tego >reire< to ci kiedyś tyłek odstrzelę :evil::evil::evil:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×