Joga a depresja i nerwica

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Joga a depresja i nerwica

przez verdemia 09 sie 2009, 10:11
Mi joga tez pomogala ale w szegolnosci w koncentracji. Po powiedzmy pol godz takich oddechow i rociagania byloo mi latwiej sie na czyms skupic bo bylam bardziej wyluzowana. Fizycznie tez bylo lepiej. Niestety porzucilam joge...jak wszystko w moim zyciu rzucam po pewnym czasie. Czym bardziej choroba mnie zzera tym trudniej cokolwiek robic.
verdemia

Re: Joga a depresja i nerwica

przez sysia26 10 wrz 2010, 13:13
Joga faktycznie pomaga?
tort czekoladowy

Joga a depresja i nerwica

przez alinawroc 06 sie 2017, 11:54
Ja swoją przygodę z jogą zaczęłam kiedy miałam dość duże problemy ze sobą.. Chodziłam na zajęcia grupowe, ale musiałam znaleźć kilka miejsc aby w końcu załapać się do grupy która będzie dla mnie najbardziej odpowiednia. Piszę to, żebyście nie rezygnowali zbyt szybko jak pierwsze zajęcia Wam nie podejdą. Teraz bardzo rzadko chodzę na zajęcia grupowe, bo wolę sama uprawiać jogę. Coraz częściej robię to na świeżym powietrzu - całkiem nowe doznania.

Dzięki jodze możemy poznać siebie, spojrzeć inaczej na wiele problemów. Przede wszystkim uspokoić sobie, swój ruch ale również swój umysł. To naprawdę wiele daje, szczególnie jeżeli ma się pewne problemy z którymi nie potrafimy sobie poradzić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg