Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Saraid 05 gru 2012, 09:11
Moj cel to randka z kolegą Saiga
:D jeśli nie zwieje przede mną.
Saraid

Plany, marzenia, cele...

przez shinobi 05 gru 2012, 09:19
człowiek nerwica napisał(a):Przeczytałem "Plany, marzenia, cwele..." - tak jakby ten topic miał być o mnie :mrgreen:

Nie przejmuj się. Tu na forum jest temat [Moszna], wiadomo z czym mi sięzawsze kojarzy.

Plany, marzenia, cele...

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 14:43
barikello napisał(a):Tomcio Nerwica chyba lenistwo się kłania w tym przypadku :P Ale może dziewczynom podoba się zarośnięty facet hmmm, może się nie golić :P

Ty masz się z tym dobrze czuć a nie ma się to dziewczynie podobać .Jeżeli będzie to ta ... to Jej się spodoba :P
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 06 gru 2012, 01:51
Dobrze się czuję, póki mnie ludzie nie widzą... inaczej jest problem :mrgreen:

Żeby nie robić OT, cel na jutro(a raczej na dziś):

- przełamać swoją nieśmiałość, idąc do warzywniaka po szczypior, którego mam zamiar zjeść z białym twarożkiem i chlebkiem :P
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 06 gru 2012, 02:02
barikello, to sprzedawczyni jakaś zacna że strach czy nieśmiałość :P?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 06 gru 2012, 02:09
Chce wrócić do ćwiczeń , bo tylko jem cały dzień :roll: myślałem żeby zacząć jeżdzić na rowerze , ale jestem strasznie wrażliwy na mróz i po 15 minutach pewnie wrócę do domu , więc pozostaje zestaw chipsy - piwo i eurosport :D następnym celem jest przetrwanie jutro w pracy tych 8 godzin i upomnienie się o obiecaną podwyżkę u szefa :D
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 06 gru 2012, 02:11
Saiga, w rzeczy samej... onieśmielają mnie jej duże.. walory :P Dlatego kupno szczypiora będzie dobrym pretekstem żeby się jakoś przełamać pod tym względem :mrgreen:

Późno się robi i chyba zaczynam głupoty pisać, ale co mi tam...jeszcze dziś na moim stole będzie szczypior :twisted:
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 06 gru 2012, 02:13
Saiga, w rzeczy samej... onieśmielają mnie jej duże.. walory :P

Rozumiem cie doskonale :D ostatnio stałem przed centrum handlowym i moim oczom ukazała się grupa modelek która wybierała się do tego centrum na pokaz mody ... o mało papierosa nie połknąłem z wrażenia :P
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 06 gru 2012, 02:15
Tomcio Nerwica, mam koleżankę modelkę... Ładna jest, ale płaska jak deska.
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez Pieprz 06 gru 2012, 02:22
więcej zarabiać, żeby mnie było stać na mieszkanie
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 06 gru 2012, 02:23
Na mnie modelki nie wywierają aż takiego wrażenia jak czasem jakaś zwykła i ładna dziewczyna,bo czasem wyglądają jak śmierć na chorągwii, po drugie i tak "poza zasięgiem" :D
Przykładem wymyślonym na poczekaniu jest Anja rubik,niby świetna itd - a dla mnie to "tragiczny wieszak" i nie podoba się wielu ludziom w jakimkolwiek stopniu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 06 gru 2012, 02:28
Ja dzisiaj oglądałem "Goło i wesoło'... tam mają cyce jak donice, ach te Ukrainki :mrgreen:
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 06 gru 2012, 02:29
Monar, Wole kobiety bardziej przy kości , ale taka ilość kobiet skąpo ubranych potrafi wywrzeć na człowieku wrażenie :D
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 06 gru 2012, 02:29
i tak "poza zasięgiem"

tylko tak się myśli... w końcu "wyższe sfery", miałam problem z zakolegowaniem się z tą moją koleżanką modelką, ale... to tylko pozory, naprawdę. takie modelki okazują się naprawdę fajne, miłe, towarzyskie! a akurat ta moja koleżanka, co ją znam, nie robi z siebie "nie wiadomo kogo". jest sobą, nie ma żadnej popisówy, rozmawia ze wszystkimi, których lubi i jest wgl spoko, także faceci - nawet wśród modelek macie szanse. :mrgreen:

-- 06 gru 2012, 01:30 --

barikello, tam mają sztuczne cyce. i aż za duże. nienaturalnie to wygląda. w życiu takich bym nie chciała miec. :hide:
Monar

Sortuj wg