Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosc ? bzdura ?


vigowawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

czytalem gdzie tutaj temat o milosci, autor napisal ze radzi zeby sie zakochac ze wzajemnoscia.. uwazam to za kompletna bzdura a autorke za...( nie bede przeklinal)...

 

niech ktos mi powie skoro to takie proste jak mozna zakochac sie ze wzajemnoscia ? wg mnie milosc wogole nie istnieje... a mnie napewno nigdy nie spotka... dzis liczy sie kasa i wyglad no a ja mam pecha i nie posiadam tych dwoch cech... wiec poprosze tą autorke tego tematu w ktorym radzi sie zakochac zeby napisala mi instrukcje obslugi milosci...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, ż emiłość istnieje. nie wiem co się dzieje, nie wiem skad masz takie zdanie. ale akceptuje Twe słowo.

Instrukcji obsługi na miłośc nie ma, sama przyjdzie więc jej nie szukaj. Bo jak ją będziesz szukał to nie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a autorke za...( nie bede przeklinal)...

Czlowieku...masz coś do autorki jakiegoś tematu to napisz jej na PW a nie wyciągaj niczego na forum bo w ten sposób obrażasz kogoś przy nas wszystkich.....poza tym każdy ma swoje zdanie więc nie masz prawa nikogo obrażać!!

Co do milości to sądze że istnieje ale zakochani i szczęśliwi mogąa byc tylko Ci któzy mają dobry charakter,wygląd....ja np nie będe nigdy kochany bo mam wygląd potwora a charakter................w ogóle go nie mam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygladu napewno nie a tak naprawde nie powinno tak byc...

 

 

I tu twój problem lezy, nie akceptujesz siebie jakim jesteś.

Zaakceptuj to jak wyglądasz, nie wpajaj sobie tej informacji, przeciez ja piękna tez nie jestem a jakoś cieszę się radością życia.

Zapomnij o tym, ż ejesteś brzydki, każdy jest piękny, ale na swój sposób. Czy wygląd dla Ciebie ma znaczenie? Charakter, osobowość- to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd też jest ważny....bo nie wierze żeby któraś kobieta związała by się z gościem co wygląda okropnie i na dodatek ma problemy ze schudnieciem

 

Wiesz co ja juz przestalem sie uzalac nad soba...ta kolejna porazka dala mi wiele do myslenia i jestem jeszcze silniejszy :) Zawsze znajdzie sie laska, ktora zaakceptuje cie takim jakim jestes. Ciesz sie ze nie masz laski, ktora leci na kase czy na samochod. Niestety zeby ktos cie polubil musisz najpierw polubic siebie :) Uwierz mi to pomaga....ja zaczalem wierzyc we wlasnie sily to zawsze cos poznalem....teraz nieszczesliwie, ale przeciez co cie nie zabije to cie wzmocni :) Napewno kogos znajdziesz zobaczysz...a jak nie to sie rozwijaj chodz na silownie, basen....zaloz sobie jakis cel i staraj sie go osiagnac. Wiem ze to ciezko ja tez wlasnie mam to przed soba. Niestety uczciwi i sentymentalni faceci szczescia w milosci nie maja :( Jak jestes uczciwy to laska zacznie to wykorzystywac....ja tym razem sie nie dalem :) A co ma byc to bedzie.....tylko mowie zaloz sobie jakis cel i z calych sil staraj sie go osiagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem gdzie tutaj temat o milosci, autor napisal ze radzi zeby sie zakochac ze wzajemnoscia.. uwazam to za kompletna bzdura a autorke za...( nie bede przeklinal)...

Chyba nie ma sensu wobec tego zakładać nowego tematu, zwłaszcza że brak powodzenia jest dyskutowany w wielu, wielu wątkach.

 

Czlowieku...masz coś do autorki jakiegoś tematu to napisz jej na PW a nie wyciągaj niczego na forum bo w ten sposób obrażasz kogoś przy nas wszystkich.....poza tym każdy ma swoje zdanie więc nie masz prawa nikogo obrażać!!

Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety uczciwi i sentymentalni faceci szczescia w milosci nie maja :( Jak jestes uczciwy to laska zacznie to wykorzystywac....

 

Aha, to uczciwych i uczuciowych kobiet już nie ma??? Wymarły biedulki, czy co??? Dziwne, bo mnie jakoś o kasę i look nie chodzi, tylko o to co się ma w środku. Ale jestem skazana na wymarcie, jak mamut :D:D:D

 

A tak serio, to ja to samo mogłabym o facetach napisać. Po prostu nie macie szczęścia i na razie nie trafiliście na odpowiednie osoby. Ale przez to nie możecie zaraz się skazywać na samotność do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie macie szczęścia i na razie nie trafiliście na odpowiednie osoby. Ale przez to nie możecie zaraz się skazywać na samotność do końca życia.

Ja bym powiedzial tak....nasze możliwości psychiczne i fizycznen nas na to skazują...Bo przecież żadna kobieta nie będzie chciała faceta który ma twarz potwora i duży brzuszek...i w ogóle będzie ohydnie wyglądał...no i kobieta nie będzie chciała faceta który ma słaby charakter,boi się wszystkiego itp. Tak więc skazujemy siebie na samotnośc przez naszą fizycznośc i charakter :cry:

Czasami mam wrazenie,że aby kogos mieć trzeba być złym gościem,zwykłym chamem,oszustem bo tacy faceci mają niezłe powodzenie u kobiet niestety :cry:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo mnie jakoś o kasę i look nie chodzi, tylko o to co się ma w środku.

 

Tamta mi tez to gadala. Ja po prostu juz wam nie wierze i tyle.... Choc ty moze faktycznie jestes inna tego nie wiem :) A co do nieuczciwych facetow to zauwaz ze wlasnie takich wybieracie a pozniej beczycie ze was zostawil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamta mi tez to gadala. Ja po prostu juz wam nie wierze i tyle.... Choc ty moze faktycznie jestes inna tego nie wiem :) A co do nieuczciwych facetow to zauwaz ze wlasnie takich wybieracie a pozniej beczycie ze was zostawil...

 

Niedobrze, że masz w głowie jeden stereotyp kobiety - złej, pokrętnej, lecącej na kasę itp. itd. Z takim nastawieniem, to ty nigdy nie będziesz w stanie zaufać dziewczynie. Bo będziesz cały czas ją podejrzewał, że kręci coś na boku. Takie podejście bardzo zniechęca dziewczyny, bo kobieta potrafi wyczuć, że jej nie ufasz i trzymasz ją na emocjonalny dystans. Doświadczenia, doświadczeniami, ale nie nastawiaj się, że kobieta to zło tego świata. Jak masz znaleźć swoją drugą połówkę, to znajdziesz, nie teraz, to później.

Ja nie wybieram nieuczciwych facetów. Lubię stabilizację i oparcie drugiej osoby, a nie szybki samochód i nie wiadomo jeszcze co. A jestem tego pewna, że nie jestem jedyna na świecie. Takich dziewczyn jest więcej. Lubię też zaszaleć, ale powiedz mi czy z uczuciowym facetem nie można poszaleć??? Mnie się wydaje że można. Także wyrzuć przeszłość do kosza i popatrz z nadzieją w przyszłość, bo dużo zależy od nas samych, od naszego podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim nastawieniem, to ty nigdy nie będziesz w stanie zaufać dziewczynie.

 

No i tu masz racje....mam z tym problemy :/ Wogole nie ufam ludziom... mimo ze im zawsze pomagam. Kiedys bylem bardzo ufny i wiele osob staralo sie to wykorzystac. Wiec wiesz ciezko mi teraz komus zaufac :(

 

Także wyrzuć przeszłość do kosza i popatrz z nadzieją w przyszłość, bo dużo zależy od nas samych, od naszego podejścia.

Nad tym teraz wlasnie pracuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie się dowiedziałem jaki musze być żeby być męski......przecież ja wogóle nie mam żadnej cechy wymienionej przez kobiety na tamtym forum... :cry::cry::cry::cry:

 

O jeny, a po co ty coś takiego czytasz??? Nie wiesz, że każdy ma inny gust, każdemu podoba się coś innego. Nie można czegoś takiego uogólnić, bo przecież wszystkim kobietom na świecie nie podoba się to samo!!! Każdy ma indywidualne preferencje. Moim zdaniem, takie badania te gazety i fora mogą sobie wsadzić gdzieś, bo takie badania są robione na góra 1000 osób. A co to jest 1000 osób, w porównaniu do całej Polski (czy całego globu). Ja wywnioskowałam tyle z waszych wypowiedzi, że facieci to strasznie uogólniać lubią i wpadać w stereotypy. Głowy do góry, będzie ok.

 

No i tu masz racje....mam z tym problemy :/ Wogole nie ufam ludziom... mimo ze im zawsze pomagam. Kiedys bylem bardzo ufny i wiele osob staralo sie to wykorzystac. Wiec wiesz ciezko mi teraz komus zaufac :(

 

Ja też mam, ale z tym walczę :smile: Życie mnie trochę przeczołgało, ale jest lepiej i tego się trzymam. Mam wspaniałych przyjaciół i to oni uczą mnie zaufania do innych ludzi.

 

Także wyrzuć przeszłość do kosza i popatrz z nadzieją w przyszłość, bo dużo zależy od nas samych, od naszego podejścia.

Nad tym teraz wlasnie pracuje :)

 

No wreszcie coś pozytywnego :D Uśmiech, uśmiech i pozytywne myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu tak negatywnie piszecie o sobie... ? :(

Znajdzie chociaż małą cząstkę pozytywną, pomyślcie sobie, że dacie radę, nie poddawajcie się...

Wiem, ze ciężko jest, ale bądzcie dobrej nadzieji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×