Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 25 lat, szukam kogoś w podobnym wieku ze Szczecina i okolic. Jeśli masz fobię społeczną lub nerwicę lękową to napisz do mnie.

kismett@gazeta.pl

 

P.S. Moje 'ogłoszenie' jest cały czas aktualne. Piszcie nawet w 2033 :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema!ja jestem ze Szczecina,a raczej tam mieszkam:P

Agnieszka napisalam Ci maila jak cos to daj cyne:)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:53 pm ]

aaaaa Natalia wiek nie jest wazny wazne jest to co czlowiek soba reprezentuje i ma w glowie!ja ma 25 lat tak jak Aga mozna by kiedys urzadzic pogaduszke na walach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest i depresyjny Szczecin; pozdrawiam cieplutko

 

[ Dodano: Dzisiaj ]

I jeszcze jedno, szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie? Może znacie kogoś takiego...??

 

[ Dodano: Dzisiaj ]

I jeszcze jedno, szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie? Może znacie kogoś takiego...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno sekundant to fajnie fajnie, ze reprezentujesz siebie:)a co do Szczecina samego to mozna znalezc pare uroczych miejscowek na relax:)ale ogolnie miasto nie ma luznego stylu:p albo pucusie wydygani:)albo bladz z tona tapety w skwar:)brak alternatywy(niechce tutaj kategoryzowac,bo w kazdym miescie znajda sie laczki,ale w Szczecinie mozna o wiele szybciej:)kwii to miasto troche niszczy duzo ludzi obcina a tak a propos to ja rodowita Zielonogorzanka jestem:)w Szczecinie studiuje a mieszkam nad morzem:)to tak na marginesie chociaz tak jak mowie jak ktos szuka miejscowki na chill out w szczecinie to znajdzie:)najgorsze jest to ze prezydent mamy do dupki Krzystek jest z PO a w krajem rzadzi PIS ciekawe skad on wezmie plny na te swoje pomyslowe inwestycje jak na razie nic nie zrobil mason:)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:16 pm ]

jesli chodzi o dobrego psychiatre w Szczecinie to polecam pania Zanetke Kobiernicka przyjmuje w Panaceum I Falcku,jesli chodzi o wizyty prywatne taka wizyta niestety az 7 dyszek:P ale to jest lekarz z powolania i nie podchodzi rzeczowo do ludzi jak wiekszosc lekarzy pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam na imie mam Darek 39lat ze Szczecina ,wiecej o mnie w temacie Jestem nowy moja historia i sluze pomoca.Ze stanem nerwicowym mam duze doswiadczenie,tez to przechodzilem ze wszystkimi obiawami,takze doskonale wszystko rozumie.Obecnie jestem zdrowy i jest ok.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×