Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Toruń]


Torunianka

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Carla, ja mam zdiagnozowaną nerwicę lękowo-depresyjną, leczę się od 7 lat z różnym skutkiem!!! 2 m-ce temu sama odstawiłam wszystkie leki i walczę z samą sobą!!! Aktualnie mam cholernego doła i nie wiem czy nie będę znowu brała leków ale staram się być silna i nic nie łykam!!! Zobaczymy!!!!

 

pozdrawiam toruniaków i wszystkich forumowiczów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakże, najzupelniej na poważnie :)

 

masz nerwice i bedziesz ja miala do konca zycia, nie znam takiej terapii, która moglaby zmienić biochemię mózgu ... mozesz sie conajwyzej nauczyć z nią żyć - ale nie wyleczysz jej nigdy w 100% :)

 

jestes jak pies pawłowa, uwarunkowana na cale życie, ktoś zapala światło a Ty zaczynasz się ślinić - proste :)

 

w pewnym wieku mózg przestaje już być wystarczajaco plastyczny coby zmiany o takiej sile były mozliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to po co wogóle żyć jak jak za życia jesteś już trupem??? najlepiej skończyć ze sobą bo po co udawać i bawić się w życie???? wiesz co to jest takie walenie kotka za pomocą młotka!!!!! trzeba ukręcić sobie łeb przy samej dupie i będzie wtedy wesoło i kolorowo bo zostaną sami "zdrowi"!!!! Nieprawdaż Cretino77???? Widzę ,że jesteś wyjątkowo ciężkim przypadkiem!!! Pozostaje mi tylko życzyć miłego dnia!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Iwoncia :) po prostu nie lubię obłudy i uśmiechu przyklejonego do mordy jeśli tak naprawdę jest to tylko zwykłe zakłamanie :) nie każę się zaraz każdemu zabijać a Ty wyluzuj i nie wciskaj w moje usta rzeczy, których nie powiedziałem małą konfabulantko i manipulatorko :) :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie staram się nikomu nic wciskać, ale zarówno ja jak i inni próbujemy jakoś przeżyć!!! Czasami wychodzi nam to lepiej czasami gorzej!!!! Ja też nienawidzę obłudy i fałszu, że nie wspomnę o sztucznym a często wręcz ironicznym uśmiechu!!!!!! Każdy z nas ma inną metodę na to świństwo i niech tak już pozostanie!!!! Pozdrawiam serdecznie!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj na forum!!! Nie wiem dlaczego ale ludzie na tym forum nie są zbyt rozmowni !!! A szkoda, może przydałaby się jakaś osoba, która by rozruszała to towarzystwo!!!???? Jak patrzę na fora innych miast to aż zazdroszczę solidarności!!!! Niemniej jednak pozdrawiam wszystkich :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Toruniu głównie studiuję (o ile to jeszcze robię), ale czuję się tam najlepiej i dlatego do niego się przyznaję... Mieszkam jakieś 30 km od Tornha i bardziej to chyba pod Brzydgoszcz podchodzę... Jednakowoż wybrałam to forum :)

Tak widzę, że sobie tu raczej wrzucacie... Pieszczot to Cretino77 nie lubi...

Rozruszamy, rozruszamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×