Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Opole] szukam lękowców z Opola


Renata Nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Od lat choruję na nerwicę lękową,jakoś sobie radzę, pracuję.Mój największy problem to lęk przed zostaniem samej w domu, oraz wyjściem z domu samej.Wśród osób znajomych czuję się bezpiecznie.

Chciałabym nawiązać kontakt z nerwicowcami w celach wzajemnej pomocy.Mam 40 lat,jestem pielęgniarką, mimo, że sama cierpię to potrafię zapewnić poczucie bezpieczeństwa.Czekam, odezwijcie się.

 

A prefix gdzie? Zapraszam do przeczytania regulaminu subforum (dop. Lith)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renato!

Tak jak Ty borykam się z tym samym problemem. Od dłuższego czasu mam nerwicę z napadami lęku. Boję się sama zostawać w domu a tym bardziej z niego wychodzić. Mam 26 lat. Niekiedy bywaja dni, że radzę sobie znakomicie, ale niekiedy jest strasznie. Możemy sobie razem pomóc.Pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ja z kolei mam 19 lat i od pół roku choruję na nerwicę natręctw związaną głównie z natręctwami myślowymi. Podobnie jak ty Renato od pewnego czasu mam ten sam problem boję się wychodzić z domu samemu a w gronie znajomych czuję się bezpiecznie. Mam wiele powódów dla których chcę wygrać z tym cholerstwem jak choćby to że od października zamierzam studiować, no i poza tym mam wiele marzeń, którę chcę zrealizować , a ta choroba po prostu mnie paraliżuje. Musimy dać radę każdy z nas ma jakiś cel, niech najważniejszym będzie chęć powrotu do normalności. 3 mam kciuki musimy dać radę i nie dać się , człowiek jak chce potrafi wiele osiągnąć nam też się to uda! Jestem tego pewien.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie Opolanie, dolączam do waszego grona. Pochodze z miejscowości oddalonej niespelna 40 km od Opola,dalej tocze walke... poza tym placzę oddycham, śmieję się...czasami wydaje mi się, że ŻYJE ale to czasami... wiele bym w swoim życiu pozmieniala, ale brakuje mi czasu i solidnej dawki odwagi..pozdrawiam wszystkich![/i][/u][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wITAM

 

 

Po ponad roku nieobecnosci wrucilam na forum.

 

Jestem z opola i motyw spotkania bardzo mi sie spodobal.

 

Chetnie sie spotkam gdziekolwiek byle w opolubo jak narazie to opole to muj obszar- doszlam do tego ze po calym miescie poruszam sie sama bez wiekszych problemuw ale jak narazie ( mam nadzieje ze narazie tylko) samotne opuszczenie miasta jest niemozliwe.

 

Pozwulcie ze przypomne sie wam:

 

rozpoznanie - nerwica depresyjno lekowa polaczona z agorafobia i lekami sytuacyjnymi.

choruje i lecze sie od 2 klasy l.o czyli juz prawie 6 lat, wiele przeszlam i chetnie podziele sie moimi doswiadczeniami.

 

moje gg: 2378100 - chetnie porozmawiam :)

 

Opolanie czekam na wasz odzew!!!

 

Serdeczne pozdrowka:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ja pochodze z ZDZIESZOWIC napewno wiecie gdzie to jest bardzo sie ciesze ze was znalazlam ja nazywam sie KAMILLA i mam lat 31 meza i 4 dzieci z nerwica walcze 2 lata i sa momety kiedy nie daje rady ja mam fobie na tle choroby chodz mi o raka bardzo sie boje zebym nie byla chora tylko cos mnie zaboli to zaraz mysle ze to rak mam tez obawy co do serca tez sie boje ze mam serce chore kiedy 2 lata temu zachorowalam to dostalam zawroty glowy i myslalam ze mam raka mialam robione badania wyniki byly ok a ja oczywiscie dalej twierdzilam ze cos mi jest dalej tak jest ciagle mysle co to moze byc nie wiem czy od nerwicy mozna miec takie obiawy jak ja mam szumy w uszach robi mi sie slabo mam zawroty glowy jestem dziwnie cieszka otepiona i tak jest codzienie caly czas jestem wrak czlowieka boje sie ze umieram :cry::cry::cry::cry::cry:

 

POZDRAWIAM PA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×