Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim!!!!

 

Chciałabym bardzo nawiążać kontakt z osobami które chorują na nerwicę lękową tak jak ja.Najchętniej chciałabym się spotkać i porozmawiać

 

Może znalazł by sie ktoś kto również chciałby sie powymieniać doświadczeniami o nerwicy

 

Dodam że moje wypowiedzi widnieją już na forum

 

Mój mail to salma266@wp.pl

;);););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym poznac taką osobe osobiscie.porozmawiac z nia prywatnie bo na forum nie da sie tak wszystkiego opisac i powiedziec.Może by mi to bardzo pomogło.Mozna by było zorganizowac takie spotkanie moze byc wiele osób mi to nie przeszkadza co wy na to?jak sie zapatrujecie na to??Mieszkam w Będzinie.

 

Daablenart my mieszkamy najblizej siebie.

Co ty o tym myslisz?

Majka a ty skad jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkaa

 

czesc jestem z katowic napisz prosze jak to zrobiłas bo ja naprawde nie daje rady

agnieszka

 

[ Dodano: Nie Kwi 16, 2006 11:56 pm ]

jestem za spotkaniem tylko napiszcie mi gdzie i kiedy czy wy też macie nerwice wegetatywną czy coś podobnego kołatanie serducha ucisk w klatce piersioej wysokie tentno robi wam sie słabo na ulicy

przeciez ja juz mam dosyc ciagle boje sie ze mi sie cos stanie cholerne uczucie jastem z sosnowca napiszcie gdzie te spotkanie i czy sie nadaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłoby jakieś spotkanie w Katowicach to z chęcią bym się wybrał. :)

Niech jakiś miejscowy tubylec zaproponuje datę i miejsce spotkania. :)

Ja delikatnie sugerowałbym jakiś wolny dzień - najlepiej sobotę i w może gdzieś w okolicach PKP, najlepiej pod zegarem? :>

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdecydowanie za jestem z sosnowca i podagał bym o tym z kimś kto przechodzi to co ja to moje gg 5869025 kurcze fajnie by było taka ekipka może razem nam będzie łatwiej. I na kawę będzie do kogo pojechać :lol: kogoś na kawe zaprosić :lol: na grilla zajefajnie 8)

 

[ Dodano: Wto Kwi 25, 2006 11:21 am ]

jesli ktoś chce się spotkać z okolic sosnowca, mysłowic, katowic to ja będę w piątek pod zegarem w sonowcu o 18-ej. znak rozpoznawczy zjazdowy rower pomarańczowy.Jesli ktoś chce nawiązać kontakt to zaraszam a jesli nie to tez spoko<<<<< może rowerkami >>> dwa koła łączą ludzi i pomagaja w nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×