[Oświęcim]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Oświęcim]

przez sebo001 14 sty 2016, 18:39
Argish, na co się leczysz? Z usług jakiego psychiatry korzystasz ?

[Oświęcim]

przez aishiteru 17 kwi 2017, 00:06
Witam a był może ktoś u Kamili Benio na Starych Stawach albo Pawła Komarzyniec w szpitalu?

Lekarze mają dobre opinie w internetach, chociaż wiem jak to jest, każdy ma swoją opinie, jeden pójdzie Oh jak super a drugi narzeka.

Ogólnie chce się w końcu do kogoś wybrać, najlepiej w Ośw, nie mam czasu na jazdę w okolice, cały czas praca i dom :/

Chciałabym się dowiedzieć więcej o lekarzach, ile biorą, czy naprawdę są dobrzy, ewentualnie kogos lepszego w mieście polecić

[Oświęcim]

przez Vilgefortz 23 sie 2017, 19:18
Cześć, przeprowadziłem się właśnie z Trójmiasta do Oświęcimia i chciałbym poznać ludzi z forum z Oświęcimia i okolic. W Trójmieście poznałem osoby właśnie przez ten portal i utrzymujemy stały kontakt już od wielu lat. Mam nadzieję, że i tutaj się ktoś znajdzie choć wątek widzę, że jest mało aktywny. Interesują mnie osoby, które tak jak ja coś robią ze sobą (czytaj ze swoimi zaburzeniami) oraz cenią relacje z drugim człowiekiem. Nie interesuje mnie wzajemne pogrążanie się we własnym grajdołku. Mi zajęło jakiś czas "wyjście do ludzi" i nauczenie się swobody w towarzystwie znajomych ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że się opłaciło. Pozdrawiam i czekam na odzew.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg