Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

kochani. może jakos sobie wzajemnie pomożemy wymieniając sie informacjami o dobrych terapeutach, miejscach łaskawych dla nerwowców, sposobach spedzania wolnego czasu w tym Wielkim Mieście...

 

ja wrocław oswajam powoli (przeniosłam sie tu z małej mieściny, bo jest tu mój chłopak)... na początek moje Śródmieście... tu jest trochę jak na prowincji:-))

 

kochani oczekuje Waszej aktywności!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

a propos spotkania - mam nadzieję, że już niedługo, organizacja w trakcie.

Wszycy zainteresowani, którzy mają swój pomysł na grupę wsparcia albo wszelkie propozycje - pisać do mnie na PW.

Aktywnośc mile widziana:):):)

Pozdrawiam! :)

 

Minhoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz dobrego psychiatry albo psychologa to na ul. skoczylasa 8 znajduje się instytucja porzytku publicznego co prawda oni leczą uzależnienia ale jak pujdziesz z nerwicą to terz cię prezyjmą najlepiej skątaktować się z doktorem skibą naprawde uzyskasz tam fachową pomoc

wiem coś o tym chodziłem po różnych przychodniach i poradniach ale oni mieli głęboko w du.... leczenie tabletki i do domu. Nie idz nigdy do psychiatry na plac katedralny jest tam strasznie ja tam byłem to mnie olali a potem trafiłem do KARANA na skoczylasa 8 całkiem przypadkowo i szczeże polecam najdziesz tam fachową pomoc i napewno ją uzyskasz

 

[ Dodano: Pią Kwi 14, 2006 7:38 pm ]

czy ktoś z wrocka był na terapi dziennej na ulicy gdańskiej?

chciałbym się coś bliżej dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie idz na gdańską!!!!!!! trafisz na doktora Frankowskiego, a to psychiatra który sam potrzebuje pomocy. chodziłem do niego ze swoimi problemami i uznałem że nie jest to godna zaufania osoba.:kiedyś siedziałem na korytarzu a on wychodził z rejestracji i smial sie do pani księgowej że poprzedni pacjent sie boi jezdzic samochodem..... do tego skarży sie że chciałby rzucic palenie a nie może bo nie potrafi, wiec co z niego za lekarz???!!! jeśłi już to polecam poradnię do której mnie skierowano,- w szpitalu psychiatrycznym na kraszewskiego, młoda para lekarzy podobno bardzo dobrze radzą sobie z pacjentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:)

Psychatry raczej nie szukam, ale psychoterapeuty owszem, najbardziej urządzałaby mnie psychoterapia grupowa, wiecie coś na ten temat?

Kiedys były grypy DDA, do tego psychologowie, potem zabrakło kasy i zamknięto grupy, ale nie wierzę że w tak dużym mieście jak wro nie ma dobrych terapetów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się o przyjęcie na terapie grópową na gdańską ale jest ciężko się dostać, a powiem ci że miałem do czynienia z psychiatrą i jego wizyty mi więcej dawały niż psychologa, trafiłem na takiego psychiatre z którym możbna było porozmawiać nie tak jak inni że tabletki i spadaj bo zazwyczaj tak robili na taki przypadek trafiłem na pl.Katedralnym odradzam nigdy tam nie idż bo się strasznie zawiedziesz. Dam ci adrreews i numer telefonu do KARANA ul. skoczylasa 8 wrocław-leśnica 349-15-56

 

[ Dodano: Czw Kwi 20, 2006 4:18 pm ]

czy zna ktoś z was doktora małyszczaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minhoi, ja bym się wybrał, ale za późno się dowiedziałem :( (ale to sie jeszcze może zmienić :twisted: )

Co do psychoterapeutów, to odradzam Ci ulicę Krakowską i (zwłaszcza) panią Annę Czerniejewską :? Swoją drogą we Wrocławiu to wogóle odradzam psycholi... jeśli pasuje Ci terapia grupowa DDA to wybierz się do AA na placu św.Macieja, pozdrawiam Minhoi

 

Tak poza tym spotykacie się jeszcze Wrocławszczanie? Mi się trochę czas rozluźnia, więc jeśliście łaskaw to dajcie znać jak bedziecie mieli jakieś spotykanie w maju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Reirei,

ale pidżama gra dopiero pod koniec maja:)

Na DDA na św. Macieja chodziłam jak jeszcze tam wspomniany ośrodek istniał, ale nie ma go już tam od roku..... :)

Póki co sama sie terapeutyzuję i chyba mi sie ogólnie polepsza...:)

optymizm i słońce działają:)

Spotkanie w maju proponuję na najbliższy weekend, piatek, sobota?

Kto się pisze???

 

pozdrówka:)

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na juwenalia ide dziś i 26-ego na pidżamę.

wybieram sie też na agressive69 w niedzielę do liverpoolu.

spotkanko nie wiem kiedy, było kilka pomysłów ale nie było chętnych - z różnych powodów. jak się zmobilizujecie - dajcie znać, zorganizować miejsce i czas to najmniejszy problem. rzekomy brak czasu dotyczy wszytskich bo każdy ma jakieś obowiązki ale dla chcącego nic trudnego:))

polecam rozgraniczyć sprawy ważne i pilne:)

 

[ Dodano: Pon Maj 15, 2006 2:07 pm ]

Może najbliższy weekend, sobota?

Kto chętny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juwenalia były grejcior, ale nieporównywalnie "mniejsze" od zeszłorocznych. W ten weekend sistars i pare innych cymbalistów, ktoś leci?

 

PS: Skoro te cholierne spotkania nie wypalają, to proponuje się na lajcie spotkać w jakiejś knajpce :idea: czy nie?? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o jakich spotkaniach pisałam, jak myślisz? Objaśniam że nie kółka różańcowego:)

Pierwsze odbyło się w knajpie, kolejne u Anielki w domku:)

Obstawiam za knajpą jak najbardziej jestem ZA!!

 

[ Dodano: Sro Maj 24, 2006 4:38 pm ]

Ludziska!

Wybiera się ktoś na Pidżamę w pt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×