Skocz do zawartości
Nerwica.com

Again return


tomal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, byc może to nie ten dział, ale trudno mi to zakwalifikować. Opowiem wam co mi jest, bo już naprawdę nie wiem co robić.

 

Otóż w kwietniu ubiegłego roku dostłaem 3 razy czegoś takiego: Kołatanie serca, panika, straszne uczucie mdłości. Badania nic nie wykazały, więc niewiadomo co to mgło być. Chyba nerwica. I zaczęło sie, co noc miałem "stracha", że takiec oś się zdaży, no ale się nie zdażało. Chyba to uczucie strachu przed pójściem spać zapisało sie u mnie, bo nie było prawie dnia od tamtej pory, zebym tego nie odczuwał wieczorem, odziwo w dzień nie mam czegoś takiego. Pojawił sie kolejny motyw "że komuś coś zrobie". Trzymało mnie to dość długo, ale chyba sobie z tym poradziłem. Wogóle na jakiś czas miałem spokój z takimi problemami, ale one wróciły.

 

Teraz mam coś takiego, że przed pójściem spać dostaje czegoś takeigo, że mowie do siebie , albo opowiadam coś sobie w myślach. Mam takie "myślowe" halucynacje, na przykład, że rozmawiam z kimś przez gg, ale tak naprawde leże w łóżko i sobie to uświadamiam po chwili i przechodzi. Miałem kilka spraw, którymi się przejmowałem i to chyba z tego tak mi się zrobło. Muszę powiedzieć, że kiedyś trafiłem na strony poświęcone onanizowaniu i jego zgubnemu wpływowi naludzkie życie. I na tym punkcie miałem chyba natręctwa i obsesje. Naszczęscie minęły po długiej walce. Wogole ostatnio czuje się jak nie ja. Nie weim skąd to się wzięło, fakt zmieniłem się trochę, Przez tą nerwice postanowiłem nabrać trochę pewności siebie, być bardziej odważny, a nie jak kiedyś taka cicha myszka oraz spotykać się z przyjaciółmi ;) To jest chyba jedyny plus, ale to co ja mam zrobić z tym co mi jest staram sam się przekonać, że to tylko wyobraźnia i nawet specjalnie się nie przejmuje, ale uczucie strachu, czy leku jest obecne.

 

Co o tym sądzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×