Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znów to samo. ..


ROXI1314

Rekomendowane odpowiedzi

Lęki przed śmiercią gdy zobaczyłam zdjęcie wujka w trumnie.

Znów moja siostra jest oczkiem w głowie rodziny.

Znów to ja ta najgłupsza,najbrzydsza,najgorsza.

Nigdy już nie będzie dobrze bo oczywiście rodzina mnie nie rozumie.

Co ja mam zrobić żeby było lepiej???

POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies szanse odlaczyc sie od rodziny? Ile masz lat? Jestes jakos usamodzielniona?

Mam 17 lat :( To przede wszystkim siostra która ma 27 lat mnie dobija bo myśli ze jak ma magistra to jest najlepsza na świecie.Jestem dla niej ta najgorszą dziś jej ażycie wygarnąć że jest suką :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuwasz żal do swoich rodziców, masz nieustanne poczucie winy? Może na tą stronę warto skierować uwagę.

Do rodziców raczej nie bardziej do siostry.Przez to że zobaczyłam dziś zdjęcie wujka martwego w trumnie znów wrócił mój lęk ze przyjdzie i mnie zabierze z tego świata :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz więc co irytuje Cie najbardziej w Twojej siostrze, sprawia że dochodzi do niezrozumienia, w jakich sytuacjach najczęściej dochodzi do konfliktów, może gdy wskażemy istotę problemu będziemy w stanie sprawić by spór ten został przerwany, albo Tobie będzie łatwiej odnaleźć się w tym, pojąc sens konfliktu. Wtedy dojdzie do rozładowania emocji, które im towarzyszą. Twierdzisz że Twoja siostra ma się za lepszą z powodu wykształcenia, a jak Ty uważasz, czy to jest powód ku temu by stawiać się wyżej, uważać się za osobę górującą? Jeżeli nie, to okaż jej zrozumienie, zaakceptuj ją, bo ona raczej się nie zmieni. Napisz jakie stosunki miałaś z wujkiem, dlaczego odczuwasz lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz więc co irytuje Cie najbardziej w Twojej siostrze, sprawia że dochodzi do niezrozumienia, w jakich sytuacjach najczęściej dochodzi do konfliktów, może gdy wskażemy istotę problemu będziemy w stanie sprawić by spór ten został przerwany, albo Tobie będzie łatwiej odnaleźć się w tym, pojąc sens konfliktu. Wtedy dojdzie do rozładowania emocji, które im towarzyszą. Twierdzisz że Twoja siostra ma się za lepszą z powodu wykształcenia, a jak Ty uważasz, czy to jest powód ku temu by stawiać się wyżej, uważać się za osobę górującą? Jeżeli nie, to okaż jej zrozumienie, zaakceptuj ją, bo ona raczej się nie zmieni. Napisz jakie stosunki miałaś z wujkiem, dlaczego odczuwasz lęk.

Siostrę odstawmy na bok bo ona to pikuś.Wujek no to wujek umarł nagle i po prostu mój tata przywiózł jego zdjęcie z pogrzebu jak w trumnie leżał i dziś w nocy spać nie mogłam bo cały czas myślałam o tym jak go zobaczyłam w tej trumnie mnie osobiście na pogrzebie nie było ale codziennie modle się za zmarłych i jak go zobaczyłam na tym zdjęciu to aż mi serce n moment stanęło i łzy poleciały a wujka raz na tzw ruski rok widziałam.Gdy wujek umarł zaczęły się takie silne lęki przed śmiercią,rozglądanie sie po pokoju czy nikogo nie ma w nim itp.Bardzo boje się śmierci i mówię sobie na co dzień że umieram.Nawet nie wiem czy dziś uda mi się zasnąć z tego strachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×