Skocz do zawartości
Nerwica.com

Maniakalne sprawdzenie siebie w odbiciu


chochlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dość uciążliwy problem. Jest to nieprzyjemne natręctwo, które polega na nałogowym spoglądaniu w swoje odbicie. Wszystko jedno czy jest to odbicie w witrynie sklepu czy też po prostu swój cień, który się pojawia gdy słońce jest za mną i na wprost widzę jak idzie razem mój cień. Jest to spowodowane tym, że wydaje mi się, że zawsze jakoś dziwnie stawiam, kroki, że chodzę jak robot, lub uszkodzony robot - tzn. krzywo i komicznie. Za każdym razem gdy chcę się upewnić, że chodzę normalnie to spoglądam na swoje odbicie... Czy ktoś ma podobnie i czy są jakieś sposoby żeby się od tego uwolnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mialem troche inaczej.Tez czesto patrzylem w sowoje odbicie.Ale u mnie to bylo na troche innej zasadzie.Mi sie wudaje ze najelpiej jest po prsotu to olac i przestac patrzec.Ja wiem bardzo latwo jest to powiedziec a ciezej wykonac ale napewno jest jakis sposob aby sie tego pozbyc.A czy to sie zdaza tylko wtedy kiedy jestes sam,sama?Czy jak naprzyklad idziesz z kims to rowniez to robisz?Ja jak jestem czyms zajety albo w dobrym towarzystwie i gadam z kims to rzadko to robie.

 

Pozdro chochliczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

to się dzieje tylko wtedy gdy jestem sam. Ale naprawdę jest to coś koszmarnego - wychodzę z domu tylko po to by zobaczyć w odbiciu czy normalnie chodzę :( To już jest jak nałóg i chciałbym wreszcie się od tego uwolnić. Niestety na razie nic mi nie wychodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×