Skocz do zawartości
Nerwica.com

A ja się drapię i drapię


Gość xxdarc

Rekomendowane odpowiedzi

Także chyba to nerwica natręctw ? Bo całymi dniami, drapię się po głowie rozwalając pryszcze.. jestem beznadziejna i obrzydliwa, no w głowie mieć pryszcze? kto to słyszał.. po kiego ch. .. ja tu żyje, serio mam dość i chyba pójdę się położe do psychiatryka niech mi zastrzyki dadzą będę spała i spała bo ma dość tego realizmu, dobra zbaczam z tematu, także drapię się, nie tylko głowę potem plecy, ramiona i wszystkie prszcze rozwalam, jestem jak jeden pier.. olony pryszcz obrzydliwy, nienawidzę swojej skóry i tego że ciągle mam te je... any MUS żeby drapać. PO CO się pytam czemu ja.. ale ok pewnie zasłużyłam. Moje dni są policzone na razie wybieram metodę ale co z tego ciąć się nawet nie potrafię tylko jakieś pier..olone rysy robię, kiedyś umiałam lepiej.. i tak najlepsza metoda to skoczyć z czegoś baaardzo wysokiego, nie wiem czy 10 piętro jest w sam raz ale raczej nie. No tak.. będę się drapać aż dodrapię się do kości, włosy lecą będę przy tym łysa. Paznokcie w strasznym stanie tak je zdrapałam a najbardziej środkowe że aż mi rosną w lewo i prawą stronę nie na wprost, aaah jaka ja niedorobiona. Taka szkoda że mama aborcji nie dokonała.. ale dobra myślała że będę normalną córką. Ale nie jestem, tylko mam obesrany mózg jest stworzony z kału w środku pełzają robale, serio nie kłamę z tym wszystkim mogę dać dowody, ale trzeba mieć żołądek ze stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Przez Internet nie da się postawić diagnozy i stwierdzić kategorycznie, czy Twoje kompulsywne drapanie się to przejaw nerwicy natręctw. Jest to oczywiście możliwe, ale konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty. Od jak dawna drapiesz się? Podejrzewam, że to jest powiązane z Twoją tendencją w kierunku autoagresji. Czy kiedykolwiek korzystałaś z pomocy lekarza psychiatry albo psychologa?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam stwierdzone stany lękowe, objawy depresji i sama podejrzewam też nerwicę. Drapanie... też się drapię i to nawet nie pryszcze... bardziej każdą nierówność skóry rozdrapie do krwi żeby później można było zdrapać strupek... Ciąglę słyszę "nie drap się juz", "przestań to drapać", "jak ty wyglądasz?". Idz do specjalisty... ja dzis mam kolejną pierwszą wizytę u psychiatry, zobaczymy jak będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, co kiwani. Całymi dniami błądzę palcami po twarzy w poszukiwaniu nawet najmniejszego zgrubienia pod skórą. Drapię do krwi. Każdy jeden strupek nie zdąży się nawet leciutko zawiązać, a już znów zostaje zdrapany. Nie potrzebuję już nawet lustra tak jak kiedyś, żeby coś znależć. Szukam i drapię na oślep. Też słyszę ciągle : "Przestań się już drapać !", "Weź te ręce z twarzy !", "Co żeś znowu nadrapała ?" Nie mam problemów z cerą. Sama robię sobie masakrę z twarzy. Chciałabym przestać, ale to silniejsze ode mnie. Do wszystkiego dochodzi drapanie głowy, ale też nie tak często jak twarz... Skórki przy paznokciach odchodziły kiedyś. Teraz zdarza mi się, ale bardzo rzadko. Znalazłam w końcu cudowne zastępstwo.... Do tego spierzchnięte usta obgryzam z upartością maniaka - również do krwi. Mam nadzieję, że w raz z poprawą mojej (w tej chwili zmasakrowanej) psychiki wszystko się poprawi. Kiedyś tego przecież nie robiłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był na tym forum blog o heroiniarzu na srebrzysku który się nie mył miesiącami tylko lizał sie jak kot,ciągle drapał się po jądrach,po odbytnicy,walił konia do umywalki i na obchodzie pokazywał lekarzom swoje zaschnięte gówno pod paznokciami,dostał tak silny zastrzyk z haloperidolu że seszczał sie w spodnie,kiedy podłączyli mu kroplówki twierdził że kradną mu krew,współpacjenci go w pewnym momencie przytrzymali na łóżku i przypalali mu stopy miotaczem ognia z przystawionego do zapalniczki dezodorantu a pielęgniarki wogole nie reagowaly,przychodziły mu tylko zmieniać kroplówke.współpacjenci cisneli z niego beke.ten świąd to zapewne działanie uboczne opiatów które zażywał.tramal również tak działa bo jest opiatem.swędzi wszystko od stóp do głów po połknięciu tabletki i spać nie daje.właśnie to jego drapanie sie gdzie popadnie uderzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, nie mówcie mi nic. Mnie swędzonki nachodzą w nocy, jak zasypiam, dopada mnie taki chodzący łaskot po całym ciele. Coś strasznego. Można autentycznie zwariować. Od ostatnich kilku dni śpię już z widelcem bo lepiej drapie :-|

Typowa nerwica. Ja mam bardzo silną i niebezpieczną. Jestem bardzo usztywniona i wszystko mnie boli. Nie wychodzę z domu. Takie życie jak bez życia.

Teraz czekam tylko na jakiś zawał w nocy bo pewnie tak się to skończy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xxdarc, piszesz, że jesteś obrzydliwa... Takie ciągłe drapanie jest częstym objawem zaburzenia dysmorficznego ciała (dysmorfofobia). Słyszałaś o czymś takim?

tak słyszałam, czytałam ale nie wiem czy takie coś mam, jak już to do skóryry.. gdybym nie drapała to by skóra była ładna.. bo aż tak strasznego trądziku nie mam ale drapię i się roznosi plus brak higieny myje sie raz na 2tyg lub czasami raz na 1 tydzień, bo nie mam sił pozatym okropnie nie lubię wody, i oglądania nagiego ciała, swojego.. rzygam już sobą, ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem o dzieciach z dworca zoo które ładują heroinę i tam był opisany ten świąd poopiatowy.drapali się scyzorykiem do żywego mięsa,dochodziło do martwicy.

 

ale co to ma do mnie? ja nie robie do żywego mięsa, nie ćpam także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×