Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z solianem w nerwicy natręctw


Raptor3

Rekomendowane odpowiedzi

:why: solian daję mi codziennie silny niepokój, popołudniu, rano i wieczorem. Próbowałem odstawić ale nie mogłem. Po 6 dniach od odstawienia zaczeły powstawać silne niepokoje połącząne ze zmianą postrzegania. chciałem iść do szpitala, jestem z gdańska ale mnie nie przyjeli bo nie ma miejsc. Na izbie przyjęć dostałem do tego solianu lorazepan. Mam brać 1 mg razem z solianem rano i 1 mg popołudniu. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę 200. Niepokoje są tak silne że nie moge pracować, wyłem z bólu całymi dniami. Jak zmniejszam do 100 to silne pobudzenie i agresja, lęki zresztą też. 400 szkoda słów. Więc biore to 200. Dzisiaj pierwszy raz wziołem 1mg lorafenu. Panika mineła ale został lęk wolnopłynący. Najwyraźniej zamała dawka. Solian to super lek pomagał przez tyle lat. Ale od trzech miesięcy niepokoje zabijają mnie dosłownie. Miałem próbe samobujczą. Próbowałem na klamce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój lekarz nic nie rozumie, poprostu nie widzi problemu, miałem kilka nieudanych prób zmiany na 5mg zolafrenu ( 10 magicznych dni, ale mi 10 dnia przyssało do solianu- silny niepokój i dezorientacjia), sulpiryd 13 dni. Pojawiły się silne lęki wieczorem i agresja. Może mogłem wtedy jeszcze pociągnąć ten sulpiryd. Dostałem od niego chydroksyzyne która nie pomaga . Lekarz uważa że mam brać i tyle:( Mój prywatny lekarz na którego już mnie zresztą nie stać obiecał mi że na zolafren napewno przejde i dupa z tego wyszła. Jedno wielkie cierpienie, gdyby nie to benzo co dostałem w szpitalu, by mnie już nie było. Jutro mam zamiar wziąść ten lorafen jednocześnie z solianem z rana. Może to go uspokoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×