Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed hivem.


skafanderśmierci

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Około 2,5 miesiąca temu kolega robił amatorsko mojej znajomej (nie jestem co do niej pewna, ba, mogę ją o różne rzeczy podejrzewać.) kolczyki. "Operację" powtarzał dwa razy - a więc dotykał gołymi palcami igły, która przechodziła przez ciało dziewczyny oraz kolczyków. Polało się troochę krwi. Jednakże nie miał on jej WIDOCZNEJ na rękach. (co nie zmienia faktu, że była ona na palcach.) Ja w tym czasie również miałam świeżo (ok 1,5 tygodnia wcześniej) zrobione kolczyki w wardze i akurat pech chciał, aby odkręciła mi się kuleczka od kolczyka. Kolega zaoferował mi pomóc w przykręceniu kulki do ozdoby, ale mimo moich nalegań nie umył przed tym rąk. "Brudnymi" palcami złapał za moją wargę, kulkę i (nie jestem pewna) pręt kolczyka. Niestety do przemycia miałam tylko wodę, więc nieco przepłukałam usta... po ok 15 minutach dopiero polałam to głupią solą fizjologiczną, która zapewne nic nie dała. Po jakiś 3 tygodniach zrobiło mi się kilka aftów, lekko powiększone węzły chłonne pod brodą, ból głowy, ogólne osłabienie itp. więc zaczęłam okropnie panikować. Obecnie całe dnie siedzę w domu pod kocem, płaczę i praktycznie nie umiem normalnie funkcjonować ze strachu, bo w mojej głowie ciągle siedzi myśl o prawdopodobieństwie zakażenia HIVem.

 

I nie wiem, czy to wszystko to wielki zbieg okoliczności oraz po prostu ja za bardzo się w siebie wsłuchuję i panikuję, czy na prawdę jestem zarażona HIVem. Na codzień mam straszne lęki na tle chorób i praktycznie chyba jakieś natręctwa. Mam zaledwie 14 lat, bardzo boję się śmierci i chorób. :(

 

Jak według Was jest prawdopodobne, abym w taki sposób zaraziła się tym wirusem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale problem w tym, że do badań to i tak muszę jeszcze poczekać, i przez ten czas nie wytrzymuję nerwowo :( I przy okazji wszędzie i u każdego widzę HIVa...

 

Btw, przepraszam, za zły dział, ale pisałam w pośpiechu i nie zwróciłam uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×