Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica Natręct jest do wyleczenia,pomogę,podzielę się doświ


nerwicanacałego

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszyscy co mieliśmy tego niefarta i mamy nn ale to nic nerwica natręct to takie zaburzenie z tego ta sie wyjć.

Trzeba nad sobą pracować,to tak jak byśmy się sami wychwywali bo nasze wychowanie zostało zaburzone.

To chodzi o wychowanie,mleko z dzieciństwa dlugo zostajie w żoładki

 

To terz chodzi o respekt na jaki zasługujemy a uzyskamy go w pelni jak będziemy nad soba pracowali-czas wznowić wychowanie samych siebie i bronić swojego prawdziwego ja.

Droga do wyleczenia jest kręta,zamglana i wieja nie przychlne wiatry ale to nic damy radę.

Wiem to bo sam zrobilem wielkie postepy podczas zimnej i mokrej pogody.Mokra i zimna to przensnia do niektórych udzi których jejst durzo.

To chodzi o balans,równowagę.

Bądzmy rozsądni nie dajmy się zwarjować.

Warzna porada wiedzę się wydobywa a nie wtlacza-to sa słowa Platona.

Bardzo warzne jest aby pozbyć się z pod wplywu toksycznych ludzi lubia ingerować w ludzką psychike ich zachowanie leko powiediane śmierdzi i nie chca abyśmy wyszli z tego ale to nic.Ze wszystkim sobie poradzimy.

I bardzo warzne panujmy nad sobą bo przez ta nn i toksycznych ludzi oraz przez bałagan-bo ludzie tego nie rozumieja panujmy nad soba i nie róbmy niczego pochopnie.

Pamietajcie Kledzy i Kolerzanki teraz jest czas aby wyjść z nerwicy natręctw.Nie zawracajcie sobie głowy toksycznymi macicielami-Nie ma na to teraz czasu.Jak wam się polepszy nic nie bediecie musieli robić bedą się dusili własna trucizną.Wiem bo znam takich ludzi.Ich zostawcie w spokoju,warzne jest abyście wyszli z nerwicy natręctw.Bez trucicieli jest łatwiej-olewajcie ich i brońcie swojego.

Nie szarpcie się z nimi psychicznie to cfane toksy i oni nie maja nn a Wy macie i jesteście osłabieni i to bardzo.

Skupmy się na wyleczeniu,wychowaniu.

Pismo Swięte jest bardzo pomocne.Pan Bóg powiedział że bedie z nam w ciemnej dlinie a nn jest jedna z takich cienych dlin.

Ja czasami jak czuję sie bardzo samotny wiem że Bóg jest ze mną podczas tego zaburzenia.

Lubie zaczynać dzień od czytania psalmów,uspakajają.Rzycie pełne jest frustracji z nn jesteśmy poddani masie frustracji psalmy ochlodą nazą duszę i uspokoja.

http://books.google.co.uk/books?id=pGh11wZ-2gUC&pg=PA279&lpg=PA279&dq=wst%C4%99puj%C4%85cych+pod+g%C3%B3r%C4%99+psalm&source=bl&ots=3wYu-knEri&sig=vYNkaUnKwZscSbowCTThzE9GBj0&hl=en&sa=X&ei=MkaXUuzKL-Sw7AauloHwDQ&ved=0CDgQ6AEwAQ#v=onepage&q=wst%C4%99puj%C4%85cych%20pod%20g%C3%B3r%C4%99%20psalm&f=false

pieśń wstępujących pod górę oraz psalm 102 Modlitwa Pognebionego Gdy Zalamany Skargę Swoja Zanosi Do Pana.

Pismo Święte jest bardzo pomocne i zdrowe

 

ps przepraszam za błędy ortograficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pismo Swięte jest bardzo pomocne.Pan Bóg powiedział że bedie z nam w ciemnej dlinie a nn jest jedna z takich cienych dlin.

 

Słownik ortograficzny, też bywa przydatny... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, Co ma dobre wychowanie, do zwrócenia uwagi na milion błędów w tekście?

Równie dobrze mogę napisać, że nie masz szacunku do czytelników forum waląc tyle byków, które aż rażą w oczy :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, Co ma dobre wychowanie, do zwrócenia uwagi na milion błędów w tekście?

Równie dobrze mogę napisać, że nie masz szacunku do czytelników forum waląc tyle byków, które aż rażą w oczy :hide:

 

no widzisz nikt nie lubi sarkazmu-prawda

warzny jest przekaz,a przy okazji moze szanujmy się nawet jak ktoś wstawi na szybkieg post z błędami-bo przeciesz nie to jest najwarzniejsze.

Warzny jest prekaz Prawda

błędy sa i bendą

bo to jest pisne na szybko a ja mam nn od wielu wielu lat :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, masz kompulsje czy obsesje czy jedno i drugie , bo jeśli tylko kompulsje to nie dziwię się ,że tak pozytywnie walczysz z tym szajsem , w obsesjach duża wiara w cokolwiek nie wystarczy .

 

I to i to ale lepiej się czuję i z tego wychodzę.To nie jest tak że pod wpływem chwili napisałem hapy post.Poprostu trudno to wszystko ogarnąć słowami.Słowa czasami są nie wystarczające.Mam jeszcze młe kompulsje ale nieznaczne,nie skupiam się na tym że nie wydorzałem w 100 procentach.Staram się widzieć te 80 procent które wywalczyłem.I pamiętam dokładnie co ta nn ze mna robiła.To jak sie zachowywalem wtedy teraz się z tego śmieję albo jestem lekko zawstydzony.Co było to było nie szukam dla siebie wymówek moglem zrobić coś nie tak ok ale ja zrobiłem to z nn.Jeszcze raz napiszę ja siębie nie usprawedliwiam tylko akceptuję siebie z nn i teraz kiedy śię czuję lepiej.

Bardzo warzny jest respekt do samego siebie,to jest tarcza.

A co do tarczy to przypomina się text z filmu 300 WRUĆ Z TARCZĄ ALBO NA TARCZY.Tarcza to respekt,tardza to fundament.

Bez respektu do samego siebie jesteś jak taki Spartata latajacy na golasa w Termopilach :).

 

-- 11 sty 2014, 11:13 --

 

nerwicanacałego, masz kompulsje czy obsesje czy jedno i drugie , bo jeśli tylko kompulsje to nie dziwię się ,że tak pozytywnie walczysz z tym szajsem , w obsesjach duża wiara w cokolwiek nie wystarczy .

 

Martin Garrix - Animals

Dobre to daje kopa :)

 

-- 16 sty 2014, 17:18 --

 

nerwicanacałego, masz kompulsje czy obsesje czy jedno i drugie , bo jeśli tylko kompulsje to nie dziwię się ,że tak pozytywnie walczysz z tym szajsem , w obsesjach duża wiara w cokolwiek nie wystarczy .[/quote

 

 

Pogorszyło mi się trochę od czasu jak założylem ten post.Znowu koncentracja m siada.Zamyslony sie robię zamiast myśleć w jednym kierunku.

Nie poddaję się nie bendę wałkował problemu,nie poddają się i tyle.Wiem że komus na mnie zalerzy i zrozumie to że mam tą nn i czasami nie jest tak jak wyglada.Jeszcze raz kurcze pieczone nie poddaję się :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×