Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa o NWO ciąg dalszy - co robić?


Minesweeper94

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! To znowu ja. Otóż jakiś czas temu pisałem o moich natręctwach jeśli chodzi o teorie spiskowe dotyczące illuminatów itp. Widzę, że jeszcze nawet niedawno ktoś tam pisał. No i wiecie, potem jakoś przyszedł spokój, a teraz ostatnio to wróciło, można powiedzieć, że ze zdwojoną siłą. Znowu się zamartwiam, że wszystko na świecie jest złe, że skoro firmy produkujące różne przedmioty należą (wg spiskowców) do illuminatów, to nie powinniśmy z tego korzystać. I wychodzi na to, że ludzkość powinna się cofnąć w rozwoju - do takich beznadziejnych rzeczy dochodzę. No i już mnie to zaczyna denerwować bardzo. Miałem pecha, że trafiłem na tych spiskowców. :? Te ich teksty, że ludzie są nieświadomi i te rzekome fakty, które mimo wszystko się jakoś kupy trzymają, to mnie nachodzi cały czas. A teraz mam dylemat, czy aby na pewno sama psychoterapia mi w tym pomoże - chodzę do psychologa, ale jeszcze nie miałem wizyty, żeby omówić ten problem. I chociaż widzę ogólną poprawę mojej psychiki po wizytach tam, to jednak zaczynam myśleć o psychiatrze. No i mam dylemat, bo niby leki pomagają, ale nie wszystkim, poza tym trzeba się liczyć z różnymi efektami ubocznymi, podobno po odstawianiu jest nawet gorzej niż przed ich braniem, poza tym jeśli miałbym udać się do psychiatry, to z kolei wolałbym prywatnego, no bo nie oszukujmy się, jest o wiele szybciej i tak jakoś prywatnie ci lekarze się bardziej angażują, bardziej się pacjentem przejmują, no ale właśnie kasa - te wizyty nie są tanie, a ja nie śpię na pieniądzach, żeby co miesiąc czy co ile dawać ok. 100 zł. Sam nie wiem. Co ja powinienem teraz zrobić? Poczekać do kolejnej wizyty u psychologa i jeśli mi to pomoże, to zaniechać pomysłu z psychiatrą, czy może naprawdę warto brać te leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie umiesz sam zracjonalizować tych myśli to musisz wziąć te leki. Ale pomyśl sobie: Nawet zakładając, że te teorie spisku są prawdziwe - to co w związku z tym? Ani Cię to pewnie nie dotyczy jakoś szczególnie, ani nic z tym nie zrobisz. Martw się tym na co masz wpływ do cholery:)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada: nie ufać każdemu kto opowiada niesamowite historie. Robi to wrażenie, że ci ludzie są wtajemniczeni, jakby bardziej świadomi od szarej masy. To może imponować. Zwłaszcza gdy człowiek zawiódł się głównym nurtem społecznym. W sumie jedyne co polecę to starać się skupić na własnym życiu, mieć oczy otwarte.

 

Mi na to pomogło przeżycie psychozy, od tego czasu łatwiej mi określić kto właśnie wpada w paranoje strasząc różnymi reptalianami, itd. a kto ma jeszcze zdrowy rozsądek. No ale nie polecam tej metody. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy mu pierzecie mózg! Są miriady dowodów na temat NWO! Nowy Porządek Świata niedługo się urzeczywistni i wtedy będzie powtórka za XVIII wieku, ale oni będą mięli zbyt wielką władzę i broń, by ich obalić! Jednym z dowodów jest bajka, z której mam avatar (Bill Cipher z Gravity Falls)

 

-- 03 sty 2014, 23:35 --

 

Co do tego, że cofnięcie w rozwoju ludzkości rozwiąże problem - to błąd. Przykładem jest Zakon Templariuszy, skąd wszystko się wywodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, przekręcę pewnie, ale był taki cytat w Biblii: "nie bójcie się tych który zabijają ciało, ale tych co zabijają ducha". Drugi cytat, nie pamiętam jakie starożytnego to: "filozof nawet w niewoli może być wolny". Mam w nosie czy NWO to prawda czy fikcja. Przestałem z resztą szukać szczęścia na tym świecie, więc reptalianin może co najwyżej mnie zabić. Wielkie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, zabić? Oj nie będzie tak łatwo... Będziesz ginął w strasznych męczarniach (dostaniesz jakiegoś raka, wszystko dzięki nasionom transgenicznym itd). Jeśli przetrwasz, staniesz się niewolnikiem, będziesz torturowany, będą przeprowadzane eksperymenty, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach to silne narzędzie, gdyby (zakładając że NWO to fakt) ludzie nie żyli w ustawicznym lęku to byłoby trudniej nimi manipulować. Dziel i rządź. Osoby które ponoć się wyłamują ze spisku wcale nie ułatwiają sprawy, co najwyżej sieją społeczną paranoję.

 

Czytałem trochę D. Icke, było to przed moją psychozą. Dlatego łączę teorie spiskowe ze zjawiskiem paranoi. Ma to wiele wspólnego. No ale kiedyś diabeł był winny, teraz są iluminaci. Człowiek wiele zrobi, by uprościć wizję świata, pozbywając się dylematów. Kończę temat, idę pić zatrutą Cole, dobrze że chociaż mi smakuje. Jak umierać to w luksusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minesweeper94, powiedz o tym na następnej terapii. Dobrze by było jak byś miał kogoś bliskiego komu ufasz i potrafiłbyś wesprzeć się na chwilę na jego ocenie. Psychoterapia potrzebuje czasu żeby zacząć działać.

Jeśli myśli znacznie przeszkadzają Ci w funkcjonowaniu to możesz iść do psychiatry po leki. Myślę że mimo wszystko choroba psychiczna czyni więcej spustoszenia w organizmie niż ewentualne skutki uboczne, które w dzisiejszych czasach nie są na ogół takie znaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie umiesz sam zracjonalizować tych myśli to musisz wziąć te leki. Ale pomyśl sobie: Nawet zakładając, że te teorie spisku są prawdziwe - to co w związku z tym? Ani Cię to pewnie nie dotyczy jakoś szczególnie, ani nic z tym nie zrobisz. Martw się tym na co masz wpływ do cholery:)!!

 

No właśnie to, że jeśli to prawdziwe, to wszystko jest kontrolowane przez tych całych illuminatów. To mnie martwi.

 

Moja rada: nie ufać każdemu kto opowiada niesamowite historie. Robi to wrażenie, że ci ludzie są wtajemniczeni, jakby bardziej świadomi od szarej masy. To może imponować. Zwłaszcza gdy człowiek zawiódł się głównym nurtem społecznym. W sumie jedyne co polecę to starać się skupić na własnym życiu, mieć oczy otwarte.

 

Mi na to pomogło przeżycie psychozy, od tego czasu łatwiej mi określić kto właśnie wpada w paranoje strasząc różnymi reptalianami, itd. a kto ma jeszcze zdrowy rozsądek. No ale nie polecam tej metody. :P

 

No teoretycznie mam podobne zdanie, ale właśnie taki urok natręctw - a co jeśli to prawda jednak?

 

Ale wy mu pierzecie mózg! Są miriady dowodów na temat NWO! Nowy Porządek Świata niedługo się urzeczywistni i wtedy będzie powtórka za XVIII wieku, ale oni będą mięli zbyt wielką władzę i broń, by ich obalić! Jednym z dowodów jest bajka, z której mam avatar (Bill Cipher z Gravity Falls)

 

-- 03 sty 2014, 23:35 --

 

Co do tego, że cofnięcie w rozwoju ludzkości rozwiąże problem - to błąd. Przykładem jest Zakon Templariuszy, skąd wszystko się wywodzi.

 

No właśnie ten twój dowód to jakiś marny jest - nie wiem kto wymyślił, że to całe oko w trójkącie to ich symbol. Tak poza tym Ty celowo taki avatar sobie teraz ustawiłeś? Pytam, bo nie czytałem nigdy Twoich postów i nie widziałem jaki masz avatar.

 

Strach to silne narzędzie, gdyby (zakładając że NWO to fakt) ludzie nie żyli w ustawicznym lęku to byłoby trudniej nimi manipulować. Dziel i rządź. Osoby które ponoć się wyłamują ze spisku wcale nie ułatwiają sprawy, co najwyżej sieją społeczną paranoję.

 

Właśnie czasami sobie zadaję pytanie, czy ci wszyscy spiskowcy mają pojęcie, że niektórzy przez to co oni robią, mają później takie coś jak ja?

 

Czytałem trochę D. Icke, było to przed moją psychozą. Dlatego łączę teorie spiskowe ze zjawiskiem paranoi. Ma to wiele wspólnego. No ale kiedyś diabeł był winny, teraz są iluminaci. Człowiek wiele zrobi, by uprościć wizję świata, pozbywając się dylematów. Kończę temat, idę pić zatrutą Cole, dobrze że chociaż mi smakuje. Jak umierać to w luksusie.

 

Dokładnie próbuję sobie tak tłumaczyć - ludzie szukają jakiegoś zobrazowania zła i mają różne teorie, które to zło obrazują. No ale cóż, skoro mnie to trapi.

 

monk.2000, naprawdę mi Ciebie żal :why: . Przez takich ludzi jak ty nie dziwota, że robią z Polską co chcą...

 

Ps. Monk, wypicie coli raczej nie wpłynie korzystnie na twoją senność...

 

A Ty co robisz, żeby nie robili z naszym krajem tego co im się podoba? Rozpowiadasz o iluminatach? I co to daje? To, że ktoś w to nie wierzy to nie znaczy, że nie ma własnego zdania i pozwala na wszystko, co władza sobie zapragnie. A Ty pewnie tylko o tym rozpowiadasz i myślisz, że przez to czynisz świat lepszym, bardziej świadomym, itp. itd.

 

Czemu?

 

Powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie. Nie założyłem tego wątku, żeby dyskutować ze spiskowcem o tym, co jest prawdą a co nie.

 

Minesweeper94, powiedz o tym na następnej terapii. Dobrze by było jak byś miał kogoś bliskiego komu ufasz i potrafiłbyś wesprzeć się na chwilę na jego ocenie. Psychoterapia potrzebuje czasu żeby zacząć działać.

Jeśli myśli znacznie przeszkadzają Ci w funkcjonowaniu to możesz iść do psychiatry po leki. Myślę że mimo wszystko choroba psychiczna czyni więcej spustoszenia w organizmie niż ewentualne skutki uboczne, które w dzisiejszych czasach nie są na ogół takie znaczne.

 

No właśnie problem w tym, że mam jakąś blokadę, żeby nawet bliskim o tym mówić. Chociaż wiedzą o moim stanie, to jednak nie potrafię tego powiedzieć. O wiele łatwiej mi to tu napisać, gdzie są osoby, które lepiej znają te wszystkie sprawy związane z psychiką. Co do kolejnej wizyty, poruszę ten temat, jeśli nic się nie będzie zmieniać, to już wtedy pójdę do psychiatry. Może faktycznie masz rację i nie będzie tak źle - a nuż, widelec może nie będzie żadnych skutków ubocznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minesweeper94, jak widzę ten temat był dla Ciebie tylko pretekstem do dyskusji, a nie po to, aby uzyskać porady. Co ja robię, bardzo dużo robię, ale w tym zasranym systemie, gdzie większość debili ma rację, cóż poradzę, że mój głos jest mniej wart od głosów dwóch meneli, czy więźniów. O ile można uznać, że mój głos ma jakiekolwiek znaczenie. Masoneria Żydowska i Wolnomularstwo wywodzi się duuużo wcześniej, przed Templariuszami, jednak to oni poczynili krok milowy w stronę tak zwanych "Iluminatów". Wystarczy poczytać trochę książek do historii, drogi chłopcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minesweeper94, wiesz sam trochę się tego boje X_X też wierze w teorie spiskowe, ale to nie jest tak że filmy i muzyka są słe, że jak posłuchasz muzyki co lubisz czy pasjonujesz się filmami to cię diabeł opęta. Duża częśc teori spiskowych została wytworzonych przez samych illuminatów, aby straszyć ludzi że nadchodzi Antychryst, że Szatan rządzi ziemią, aby ludzie się bali nie wiedzieli co robić, obwiniali jedni innych że czczą illuminatów.

 

To że fundują część filmów czy muzyki to nie znaczy że nie wolno ci ich oglądać. O to w tym właśnie chodzi abyś był przybity, rozdrarty między staniem po stronie illuminatów albo teori spiskowych. Sam decyduj co jest słuszne, sam podejmuj decyzje.

 

http://www.youtube.com/user/wolnaludzkosc/videos - większość info biore z tego, ale nie polecam za dużo się w to wciągać, bo to podchodzi może nie w okultyzm, ale wyższą duchowość i jeśli jesz mięso możesz nabrać wyrzutów sumienia bo oni strasznie promują wegetarianizm ;3

 

Prawda jest taka, że ludzkość się rozwija robi się coraz mądrzejsza, ewolucja ludzka trwa cał czas (porównaj sobie jakie mamy teraz równe prawa w porównaniu do starożytności czy średniowiecza gdzie ludzie się dzielili na rządzących i niewolników) czy nasze podejście do zwierząt gdzie teraz zwierzęta powoli dostają prawa równe z ludźmi i jak szerzy się wegetarianizm co jest dobre :). Przez ewolucje organizmy nie stają się tylko mądrzejsze, ale także wrażliwsze na świat. Nie wygląda to jeszcze tak dokładnie tak ale widać różnice do tego co teraz co kiedyś było

 

a dla illuminatów to oznacza utrate władzy, tak naprawde ten cały NWO im się sypie starają się utrzymać u władzy na tyle ile mogą, dlatego tyle teraz jest tego straszenia aby móc jak najdłużej się władzy utrzymać

 

sam podejmuj decyzje bo illuminaci jedyne czego chcą to abyś nie umiał sam podejmować decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita - to źle widzisz, jak będę chciał pogadać o NWO to sobie znajdę lepsze miejsce niż forum o problemach psychicznych. To Ty tu zacząłeś pisać te wszystkie sensacje. Reszty nie skomentuję.

 

rikuhod - no właśnie ja nie wiem czy w to wierzę. Bo widzisz, Ty piszesz, że dużą część teorii spiskowych stworzyli illuminaci, że oni robią to celowo, żeby ludzi zastraszać, a z kolei często też spotykałem się z twierdzeniem, że oni wciskają te symbole w takie miejsca w filmach, teledyskach itp., żeby ludzie tego nie dostrzegli. No to w końcu jak? Chcą być rozpoznawalni czy nie? Tak samo, część spiskowców wierzy, że to jacyś reptilianie, a z kolei inni, że to sekta szatańska i to szatan, itp. itd. Albo to, że Niktita pisze, że oni wkrótce osiągną swój cel, a Ty z kolei piszesz, że oni widzą, że tracą władzę i próbują coś zrobić. I dlatego wątpię w prawdziwość tego. No tylko właśnie napisałem o tym tutaj, bo moje natręctwa nie pozwalają mi przez to normalnie funkcjonować, tzn. mam głowę zajętą myślami o tym, chociaż wolałbym myśleć o innych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny problem z teoriami spiskowymi polega na tym, że odciągają uwagę od rzeczywistych problemów - są więc bardzo na rękę rządzącym, ponieważ najłatwiej utrzymać władzę za pomocą umiejętnego zarządzania strachem.

 

Ktoś, kto wierzy w illuminatów, zdalne wysadzenie WTC przez Żydów, depopulację za pomocą szczepionek oraz trujące smugi w powietrzu nie będzie zadawał pytań o sprawy naprawdę ważne - powszechną inwigilację przez służby, ograniczanie prywatności, dofinansowywanie przez państwa banków i międzynarodowych korporacji, cięcia wydatków socjalnych, prywatyzację służby zdrowia i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w sumie odpowiedzi takie na jakie liczyłem już otrzymałem , tak więc dziękuję wszystkim za zainteresowanie, poczekam do tej wizyty a jak to nic nie da to już się wybiorę do psychiatry. Jeśli mógłbym prosić moderatora o zamknięcie, to bardzo proszę, bo mam jakieś przeczucia, że zaraz znowu będzie dyskusja o tym, czy to prawda czy nie...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×