Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie - natręctwa na bazie teorii spiskowych.


Minesweeper94

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Otóż mam problem - chodzę do psychoterapeuty i ogólnie pomaga mi to, już większość moich natręctw opanowałem, a jak się pojawiają to potrafię z nimi walczyć. Ale ostatnio pojawił się taki jeden bardzo idiotyczny i bardzo przeszkadzający - otóż naczytałem się dużo o teorii spiskowej dotyczącej nowego porządku świata i tych całych illuminatach i tam wszędzie ci ludzie doszukują się jakiejś ukrytej symboliki w większości teledysków, filmów i ogólnie logo firm. NO i ja zaczynam to przezywać, ze niby oni wszyscy sa w tej sekcie, ze korzystanie z rzeczy wyprodukowanych przez nich jest złe i w ogóle. No i właśnie to jest ten problem - po pierwsze sam nie wiem czy wierzyć w to czy nie, a po drugie nawet jeśli miałbym w to wierzyć to i tak część osób wg mnie przesadza w tym doszukiwaniu się tej symboliki. No ale właśnie jak sobie tak wmawiam to i tak mi to nie pomaga. A co gorsza, te ich "dowody" na istnienie tej sekty i tego całego nowego porządku świata wydaja się być ścisłe, nie przeczą sobie. NO i ja zaczynam wariować, ze świat jest ogólnie zły, ze nie ma po co tu żyć, ze przecież na codzien korzystamy z produktów tych ludzi, bo skoro większość firm ma w logo ukryty rzekomo ten symbol to oni do tego należą i chcą nas kontrolować i nie powinniśmy tego używać. No i przestałem się cieszyć z czegoś, bo z czego się cieszyć, skoro wokół wszędzie są ci ludzie. Ogólnie to wszystko jest pogmatwane. A jak widzę, ze ci zwolennicy tej teorii piszą, ze ludzie są naiwni jeśli dalej w to nie wierzą, chociaż to widza, to niech sobie żyją dalej w swoim matriksie. No i ja mam wrażenie, ze temu przeczę, bo właśnie nie chce poznać tej prawdy. Ale ja nie wiem czy oni maja racje. A jeśli maja i świat jest opanowany przez tych illuminatow? A co jeśli większość ludzi jest nieświadomych zagrożenia i żyją w świecie, o którym nie maja pojęcia? Ja rozumiem, ze to wszystko wygląda jakby pisał człowiek chory, ale ja nie wiem jak z tym walczyć. Nie mówiłem tego swojemu psychoterapeucie, chociaż już wcześniej to miałem, bo potem jakoś udało mi się o tym nie myśleć i stwierdziłem, ze sprawa załatwiona, ale teraz wróciło to a wizytę mam dopiero po nowym roku. Proszę, powiedzcie co ja mogę teraz robić, jak z tym walczyć, proszę o jakieś cenne rady i sposoby. Wierze, ze możecie mi coś doradzić. :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbolika w sztuce to nic nowego. Co do reszty - jeśli ktoś bardzo chce doszukać się jakiegoś symbolu/znaku, znajdzie go w chmurach na niebie, fusach po kawie i w logo ulubionego szamponu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, też mam nerwicę natręctw i też wierzę w teorie spiskowe :? Illuminaci, masoneria, żydomasoneria, spisek dotyczący zamachu na Pawła VI, 11 września, mikrochipy, NWO, żydomasoneria w KK po soborze Watykańskim II. Ile to godzin spędziłem czytając, kto jest żydem, patrzyłem na nosy rodziców, rodziny :D U mnie w kościele wisi symbol illuminatów - oko w trójkącie. Ech... szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×