Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Solestrek 10 sie 2017, 09:12
I think I can find more information in this thread.

przez kazashi 13 sie 2017, 02:11
1. Sprawdzanie czy wszystko w pokoju stoi na swoim miejscu codziennie przed snem, łącznie z rzeczami na szafkach itd.
2.Zależnie od tego czy jestem zdenerwowany i zmęczony, sprawdzam po kilkanaście razy czy zablokowałem telefon i ustawiłem budzik/// wiem głupie xd
3.Informatycy mają swoje ustawienia w kompie, ale ja nie wpuszczam nikogo "na" swój komputer, ciągle wycieram biurko i okolice kompa.
4.
Klaudia Kate napisał(a):Mam też z tym sikaniem zawsze tak miałam. Leżę czytam książkę i potrafię sprawdzać skupiać się czy chce mi się sikać i iść do łazienki. Ale nie przytłacza mnie to zbytnio. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli byłem się załatwić przed snem otwieram książkę czytam 5 stron i wiem, że zaraz zasnę to idę jeszcze raz do wc i znów sprawdzam wszystko od nowa xd
5.Dywanik na podłodze musi być zawsze tak samo, fotel, biurko itd co do mm...
6.Jak gram w strategie to często bardziej skupiam się nad tym czy ustawiam coś symetrycznie niż nad tym czy będzie to odpowiednio ustawione taktycznie.
7.Dziś po powrocie z pracy sprawdzałem z 10 razy czy nie zgubiłem gdzieś dokumentów albo czegoś.
8.Wszystko muszę robić po swojemu, jeśli się na czymś znam i widzę jak ktoś to robi inaczej niż ja bym to zrobił to jest kiepsko.
Najgorsza jest walka pomiędzy tym co wiesz, a tym co czujesz...
Masz ochotę popisać?
Napisz z chęcią odpiszę.

przez Reghum 06 paź 2017, 14:38
Czasem mam nerwicę w której boję się, że nie wziąłem dawki leku, przez co mój progress nie będzie tak idealny, jak go chcę zobaczyć.
Po prostu lekkie problemy z pamięcią, jak z zamykaniem klamki.
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mbleble1990 06 paź 2017, 18:33
Też tak mam z tabletkami, muszę mieć pewność, że dobrze połknąłem dlatego nakładam na język i w lusterku przyglądam jak połykam czy mi żadna nie wypadła. A potem i tak mam myśli, że wypadła tylko nie zauważyłem xd
Olanzapina 15 mg

przez Reghum 06 paź 2017, 22:41
Zwykle wystarcza spojrzenie na tabletkę dokładnie, żeby zapamiętać i wyryć sobie w pamięci że jednak się brało. Bo zwykle u mnie niepamiętanie wynika albo z pośpiechu, albo z braków stanu świadomości wynikających z choroby, i wtedy nawet jakbym miał "typowy kalendarzyk" na każdy dzień to i tak nie byłbym pewny, ale sobie tłumaczę - skoro robię coś automatycznie, to jednak nie mogło stać się inaczej, niż zrobiłem to poprawnie.
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

Sortuj wg