Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomysły na zime ):


kaysha

Rekomendowane odpowiedzi

A więc:

 

- komputer (gry i internet)

 

- muzyka (alternatywny rock)

 

- DVD (szereg ulubionych filmów)

 

- zwiedzanie Centrum Handlowego i Hipermarketów

 

- leśne i osiedlowe spacery

 

- wyprawy do "swojego miesca" (jest dużo czasu na samotne rozmyślanie)

 

- prace na posesji

 

- nauka (wymuszona bo studiuję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc:

- od kiedy mam internet mam strasznie dużo muzy do przesłuchania i będę ją przesłuchiwał :-)

- latem szkoda mi czasu na czytanie książek, więc narobiło się zaległości i będę je nadrabiał,

- zima średnio nadaje się do fotografowania, więc na letnich zdjęciach będę się uczył fotoszopa,

- pojadę na kulig - wszystkim polecam, taki całodniowy wypad - naprawdę można zapomnieć o tym całym syfie (czyt. o nerwicy)

- jesienno-zimowa pora jest porą koncertową, a więc będę jeździł po co ciekawszych koncertach, o ile takie będą (więc być może malcolm wpadniemy na siebie w jakimś andergrandzie ;-) )

- no i pokończę oglądać filmy na których pozasypiałem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej God's nie strasz mnie nawet że nie będziemy mieli śniegu:)..Powinieneś tu przyjechać i zobaczyć jaki mamy stok..ogromny..:) samo pokonanie go na sankach daje chyba wiare we własne mozliwości na kolejny rok do kolejnej zimy;). zapraszam wszystkich na "wspólny zjazd"...obyśmy tylko tego stoku "nie zarwali"..haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja nie mam jakichś konkretnych planów :]. Szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła... :| A poza tym to nie wiem, może uda mi się trochę polenić :).

A co do sanek i innych takich bajerów (wolę na przykład worki :D) to może jakiś raz się wybiorę, nie wiem. Nie chce mi się włazić pod górkę :D.

 

Wariott, a co to ma być za firma :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×