Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje problemy.


VanGH96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy moj problem umieszczam w dobrym dziale, ale pozwolcie ze umieszcze, w razie czego przeniesiony zostanie. Najbardziej potrzebowalbym indywidualnej rozmowy z psychologiem, albo kimkolwiek chetnym, bede bardzo wdzieczny. A wiec przejde do moich problemow. Sa naprawde dla zdrowych ludzi niezrozumiale, ale ja niestety zdrowy do konca nie jestem.

 

 

1. Ciagle mnie drecza, niepokoja mysli zwiazane z moim wygladem. Wyslalem dziewczynom w necie zdjecie, zeby ocenily ( zdjecia oczywiscie te ktore mi sie podobaly ) i mowily ze wygladam naprawde ladnie, przystojnie. Ale moj mozg ciagle trapi mysl, ze nie do konca wygladam ladnie, bo stwierdzilem tak, ogladajac pare zdjec, ze tam jest brzydko, bo naprawde jakos tak brzydko wyszedlem, raczej to ja brzydki tam jestem. I tak te mysli mnie nekaja okropnie, ze jestem brzydki, bo jesli bylbym ladny, to tamte zdj tez bylbym ladny, a ja naprawde tam brzydko wygladam. A wyglad jest dla mnie naprawde wazny, po tym jak zawsze mi kazda dziewczyna pisala ze jestem ladny, to moja wartosc wzrastala do gory, bylo mi milo, czulem sie taki dowartosciowany, lepszy pomimo innych problemow. Ogolnie strasznie nakrecony jestem na wyglad. I niby ladny, a jednak do konca nie, bo naprawde prosze zobaczyc tamte zdjecia, to chyba nie jestem ladny... Bardzo mnie to meczy, juz nie moge tego zniesc :((

 

2. Dajmy na to ogladam sobie film wojenny. Jestem zafascynowany, tez wyobrazam siebie jako takiego zolnierza, i mysle ze inni to sa, takie lalusie w liceum. Ale moj znajomy ktorego nie lubie, tez interesuje sie wojskiem, i od razu mi sie te mysli zmywaja, bo on tez to robi, ten glupek... i tak te wyobrazenia mijaja...

Tak samo jest np podoba mi sie jakas piosenka, jest wrazliwa piekna, i jesli dowiem sie lub pomysle tez tego sluchaja te debile, i ogolnie inni, to juz od razu przechodzi mi ta wrazliwosc bo oni tez... albo jest np mecz recznej i mysle, ,, ja lubie sport reczna, inni lalusie z liceum nie " ale dowiaduje sie ze inni niektorzy tez ogladaja itd. i od razu przechodzi mi, bo mysle ze oni tez, debile... co sie dzieje, czemu tak mam?

 

3. Nie moge normalnie spac :(( Dotykam klamki, pije, budze wszystkich i tak w kolko dotykam i nie mgoe przestac, naprawde ciezko mi zasnac :((

 

 

to wszystko nie daje mi zyc wiecej nie mam nic do powiedzenia :((

 

-- 08 lut 2013, 23:55 --

 

Pomoze ktos? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie wiem czy to już zakrwawa na nerwicę, ale najlepiej jak byś mógł porozmawiać o tym z jakimś psychologiem. Wygląda to jak niskie poczucie własnej wartości i chęć zrekompensowania sobie tego popularnością i byciem "lepszym" od innych, ale może być też co innego. Nie martw się zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×