Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli


jubysek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 16 lat i prawdopodobnie nerwica u mnie zaczeła wystepować w podstawowce mam nerwice na tle religi

od zawsze jak czegoś niezrobiłem np nieprzeżegnałem sie ileś tam razy bałem sie nachodziły mnie myśli ze coś sie stanie rodzinie teraz musze układać szczoteczki do mycia zębów równo ponieważ też jak nieułoże to coś sie stanie ale do rzeczy od małego miałem lipnych kolegów byłem gruby i wyzywali mnie i chyba dlatego zaczeła sie moja nerwica teraz np jak ktoś idzie jakaś grupka gości boje sie ich niewiem dlaczego nawet sie na mnie niepatrzą albo sumienie jak cos powiem np do koleżanki i pózniej zastanawiam sie czy nic jej niezrobiłem niezrobiło jej to przykrości musze zadzwonic wtedy i zobaczyc czy nie jest zła albo cos tak samo z kolegami

mam myśli homo kocham dziewczyny chociaż pod koniec wakacij zaczeły mnie dręczyć myśli że moge byc homo bardzo sie ich boje całowałem sie z dziewczynami dotykałem i b mnie to podniecało na jakiś czas przeszły te myśli to zaczeły mnie dreczyć myśli ze moge być pedofilem i dzis znowu mam myśli o homo niewiem co robic w czwartek ide do pani psycholog 1 raz co ja mam jej powiedziec?

Prosze o odp waszą czy mieliście podobne natręctwa a dodam jeszcze ze żegnać się musze 7 razy nigdy ale to nigdy 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii związanych z religią, to istnieje coś takiego, jak nerwica eklezjogenna. Całkiem możliwe, że część z tych problemów ma taką genezę. Co do reszty myśli, to sam miałem i mam napady podobnych, a przyczyny tego szukam w terapii (ale nie zawsze niestety znajduję...) i u lekarza. Myślę, że nie ma jakiejś uniwersalnej odpowiedzi skąd to ani co powiedzieć. Należałoby IMHO prześledzić indywidualnie te rzeczy. Porozmawiać z osobą, która jest fachowcem... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczoteczki do mycia zębów równo ponieważ też jak nieułoże to coś sie stanie

 

Ja miałem tak ze sprawdzaniem zamkniętych drzwi, zakręcaniem kuchenki gazowej.. parę razy zbuntowałem się i zobaczyłem, że nic się nie stało..końca świata nie było.

 

Prosze o odp waszą czy mieliście podobne natręctwa

 

Z gejostwem też miałem kiedyś jedna wkrętkę, ale poznałem taką fajną czarnulę co mnie z tego wyleczyła ;)

 

jeszcze ze żegnać się musze 7 razy nigdy ale to nigdy 6

 

Też to miałem. Próbowałeś się zbuntować ? Przetłumaczyć to sobie jakoś..no nie wiem..np. w ten sposób, że dla Boga wystarczające będzie jak dasz swoją osobą dobry przykład..lepszy niż wykonywanie większej ilości znaków krzyża w powietrzu ?

 

Potrzebujesz więcej pewności siebie i dowartościowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×