Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , moje obsesje dotycza kazdej czynnosci , od tlumienia zlosci dostalam psychozy , zmuszalam sie do fantazji ktorych nie chcialam i teraz mam problem , robie wszystko odwrotnie do zamierzonego celu , po prostu przestawilam organzim , nauczylam sie postepowac odwrtonie , kiedy chce cos obejrzec w tv to musze zaraz przelaczyc i tak ze wszytskim , czy da sie to jakos odkrecic , mecze sie strasznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie zmuszaj , na poczatku jest dyskomfort a później coraz lepiej a jak sie człowiek pozwoli tyemu rozkrecić to napraawde moze zeswirować bo nad tym nie panuje , nie mozesz pglądnąc filmu to ogladnij i trudnno ze cały czas podczas ogladania bedziesz czuła lek zwiazany z tym ,ż ego ogladasz , ale ogladnij to najlepszy sposób.

 

-- 07 gru 2011, 01:03 --

 

cookiemonster,

i idx do psychitry po leki one pomagają na natręctwa bardziej niz na leki i inne rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to. Ja mimo tego, że sie leczę, że wiem, że to tylko natęctwa i jak nie wykonam rytuału NIC się złego nie stanie, zawsze gdzies w mojej głwie siedzi ta myśl "a jesli?". Doskonale Cię rozumiem. Udaj sie szyko do psychiatry, bo oszalejesz. I pamiętaj nie tylko leki, ale psychoterapia jest również ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cookiemonster,

Idx do lekarza a film po prostu ogladaj nawet jak czujesz ,ze nie chcesz tez tak mam czesto ze cos zaczynam i czasem czuje ze nie moge ,ale wgłebiam sie w treśc i przechodzi co do rytuałów to tez mozna sobie samemu poradzić chociaz wracaja i na lekach z pewnościa jest wiekszy spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×