Skocz do zawartości
Nerwica.com

urojenia


marta8019

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wypowiedziałam takie słowa w myśli ze jezeli napisze coś na str. nerwica.com to będe musiała coś zrobić coś strasznego i napisałam ale niechce tego robić jeżeli PAn Bóg usłyszzał to i będzie kazał mi to zrobić, albo myśli ze chce to zrobić skoro napisałam coś na nerwica.com teraz wszystko co pisze tutaj wydaje mi się być zarażone tymi słowami że nawet jak napisze tutaj coś to będzie to zarażone tym ze musze zrobić coś strasznego i bedzie w sumie ogólnie złe... i wasze odpowiedzi tez będą w sumie złe i tak jak to co będe musiała zrobić gdy tutaj coś napisze. Ostatnio tez zaczełam mówić do Pana Boga że jeżeli poddam się urojenią to moze PAn Bóg sprawić żeby urojenia stały się prawdziwe i poddałam się tym urojenią to czy Pan Bog już sprawił że urojenia stały się prawdziwe? bardzo się tego boje... wiem że to może idiotycznie brzmi co napisałam ale co wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idźmy Twoim rozumowaniem marta8019. Zapewne jesteś chrześcijanką, a więc wierzysz w miłosierdzie Boga i w To, że nie chciałby on źle dla Ciebie. Wie On, że ludzie mogą popełniać błędy i jeśli się obawiasz tego, czy on zrobi to, o co go prosiłaś nieuważnie, to wiedz, że On tego nie zrobi, ponieważ lepiej wie, co dla Ciebie jest najlepsze od samej Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×