Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to moze byc? czy jestem chora psychicznie???


Siana5502

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od jakiegos czasu mam bardzo dziwne dolegliwosci. Czuje sie jak bym byla jakąs wariatka, i bardzo mi jest z tym zle. Mam cos takiego ze druga osoba siedzi we mnie i do mnie Mówi przez mysli. Wiem ze to dziwnie brzmi lecz tak jest naprawde. Np. Mam cos takiego , ze jak nie zrobie czegos to sie cos zlego stanie ;(( Ja juz nie wytrzymuje z tym. Przed wczoraj wyszłam z domu i bylam juz bardzo daleko od domu i w pewnym momecie jak by cos do mnie mowilo zebym sie wrocila do domu bo jak nie to sie cos zlego stanie uwierzcie mi lub nie ale wrocilam sie do tego domu bo inaczej bym nie wytrzymala. Ale to nie jest najgorsze. Gdyz takich mysli jest mnóstwo. Np. Mam taka mysl ze jak nie plune trzy razy to tez sie cos stanie ;(( i ja nieraz pluje a inni sie na mnie patrza i zaczynaja sie wypytywac co ja wyprawiam ;(( nie umiem inaczej bo jak tego bym nie zrobila to mam jakis ciezarz na sercu ze przez zemnie cos sie zlego stanie;(( akurat wczoraj nalewalam zupe sobie i znowu dopadly mnie mysli zebym wlala i wylala przez 3razy :(( ja tak zrobilam a moja mama nazwala mnie od wariatki ;(( ja juz nie mam sily nie wiem co to jest ;(( Juz od paru lat mam cos takiego ale przez pewien czas mi to zaniklo ale jak widac powrocilo ;((( prosze jesli ktos wie co to moze byc prosze o pomoc! ;(boje sie powiedziec o tym bliskim bo uznaja mnie za jakas wariatke;(( pozatym mam jeszcze takie cos ze jak sie stanie cos moim bliskim to ja prosze Boga zeby to mi sie stalo a im nie :( mysle czesto o swojej smierci i nieraz jak mi cos nie wyjdzie to odrazu włącza mi sie cos takiego ze lepiej by bylo jak bym z tego swiata odeszła. I mam tez cos takiego.ze wyolbrzymiam problemy:(( np. bd miala zly dzien albo cos mi nie wyjdzie chodzi o drobnostki takie nie o jakies wielkie problemy to ja juz sie zalamuje :(( jak by sie swiat mial skonczyc;(( Ja wiem ze musze isc do psychologa ale jakos ;(( nie umiem sama tam isc ;(( jestem bardzo nerwowa tez i sie nieraz sama kalecze zeby nie zrobic komus innemu krzywde kiedy sie zdenerwuje to robie sobie :( i wiem ze to nie jest dobry pomysl ale ineaczej poradzic se nie moge:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siana5502, ja też kiedyś miałam nerwicę natręctw, że jak nie pstryknę palcami, to wszyscy mnie opuszczą, wyśmieją. Ściągałam nawet rękawiczki w zimie, żeby pstryknąć. W sumie, samo mi przeszło, kiedy przekonałam się, że pstrykanie palcami wcale nie uchroniło mnie przed konfliktem z kilkoma znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×