Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie poradzić?


mgiełka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ponad 2 lata byłam z chłopakiem. Wszystko dobrze się układało. Planowaliśmy nawet wspólną przyszłośc. Do pewnego czasu. Jakiś tydzień temu mój chłopak powiedział mi, ze mnie nie kocha i nigdy nie kochał, a to co czuje to tylko zauroczenie. Czy to możliwe, ze dopiero teraz to zrozumiał? Po tak długim czasie? Co gorsze, to pierwszy chłopak z którym współżyłam, dlatego jest mi strasznie ciężko. Zupełnie sobie nie radzę. Wszystko mi go przypomina. Co mam zrobić? Jak sobie poradzić? Nadal go kocham, nadal chcę z nim być. Nie radzę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgiełka78 cóż mogę napisać... chyba tylko tyle że czas leczy rany, wiem jak to boli gdy ukochana osoba nagle mówi że to koniec, na początku jest cholernie ciężko ale z czasem zapomnisz i znajdziesz kogoś kto Cie pokocha... daj sobie czas....

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czas kiedykolwiek wyleczy te rany. Jedyne co, to może zmniejszy mój ból, który i tak z dnia na dzień jest coraz większy. To takie żenujące. Nadal wierzę, chociaż nie wiem w co. Nadal mam nadzieję, która czyni mnie jeszcze bardziej nieszczęśliwą. Wczoraj w przypływie calego tego smutku zasypałam go mnóstwem smsów. Odpisał, że mi jest ciężko, ale on będąc ze mną będzie jeszcze bardziej nieszczęśliwy. Czy nie chce jego szczęścia? A co z moim szczęściem? Przecież ja bez niego czuje się tak samo nieszczęśliwa. To takie żałosne z mojej strony. Tak strasznie się upokarzam, prosząc go by wrócił i co najgorsze o tym wiem, a mimo to... Co się ze mną stało? Gdzie jakas duma i honor? Gdzie mój szacunek do samej siebie? Ten ból w środku, on mnie tak strasznie przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×