Skocz do zawartości
Nerwica.com

zamykanie sie oczu trzęsienie całego ciała czy to nerwica


murka2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

potrzebuje pilnie porady lub chociaż podpowiedzi Mam ciotke 65 lat od czterech lat próbuje znależć przyczynę dziwnego zachowania skarży sie że nie może otworzyć oczu że same sie zamykają przy tym zamykających sie oczach następuje trzesienie całego ciała jakby silny parkinson nie jest w stanie sie kontrolować. Psychiatra nie widzi żadnego powodu takiego zachowania przepisał psychotropy które wyłaczają ja całkowicie i właściwie ciągle śpi i traci siły. Okulista nie stwierdził żadnych zmian i neurolog również.Jednak nikt jaj nie kieruje na jakieś badania.Są momeny że kiedy coś ją zainteresuje kontroluje i trzesienie i zamykanie sie oczu. Prosze o pomoc choroba sie na sila i przykro patrzeć jak ona krzyczy z bezsilności

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam ostatnio na terapi grupowej i był facet o podobym problemie. Same opadały mu powieki, więc on jedną powiekę cały czas przytrzymywał palcem, żeby mógł widzieć, zdarzały się takie momenty kiedy miał normalnie oczy otwarte. No cóż, kiedy to sie zaczęło zrobił mnóstwo badań, odwiedził wielu lekarzy no i kiedy żaden z nich nic nie wymyślił, to stwierdzili, że to na tle psychicznym i nakazali mu leczenie w tym kierunku. Mi wydaje się to trochę dziwne dlatego, że facet nie ma żadnych problemów psychicznych, nigdy nie odczuwał lęków, myśli natrętnych, depresji czy innych objawów. Wygląda to trochę tak, że zdrowy człowiek, mający pracę i szczęśliwą rodzine nagle bez przyczyny podupada na zdrowiu psychicznym? Kolejny niepokojący fakt to taki, że lekarze jak nie wymyślili nic sensownego to po prostu zwalili to na psychike, nie mając ku temu żadnych podstaw. A kolejna kwestia to taka, że mimo iż leczy się już kilka lat i lekami i terapią efektów żadnych nie ma czyli można wnioskować, że to jednak nie podłoże psychiczne ale z drugiej strony ja nie jestem lekarzem. Innym razem odwiedzając tate w szpitalu widziałam tam starszego pacjenta po 70tce który miał problemy z oddychaniem i coś tam jeszcze z gardłem i po badaniach w których nic nie wyszło, również lekarze stwierdzili że to na tle psychicznym, więc może coś jest w tych wszystkich dziwnych chorobach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×