Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje natręctwa.. błagam o pomoc


shiiin

Rekomendowane odpowiedzi

proszę, błagam pomóżcie mi...

mam straszne natręctwa dotyczące rzeczy, które kocham...

niezależnie, czy chodzi o mój ukochany gatunek muzyki, hobby czy kochane osoby

i często, chociaż tak bardzo nie chcę, obrzydzam je sobie w myślach... a ja tak bardzo nie chcę...!

i czasami zniechęcam się do tego ... później pracuję nad tym, by pokochać to od nowa.

proszę. mam przez to różne stany: jestem w euforii, by za chwilę znaleźć się w smutku, rozżaleniu.

czy tylko ja jestem taka dziwna... bardzo, bardzo Was błagam.

co zrobić, by nie dopuszczać do siebie tych myśli... jest mi bardzo, bardzo ciężko z tym żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę, błagam pomóżcie mi...

mam straszne natręctwa dotyczące rzeczy, które kocham...

niezależnie, czy chodzi o mój ukochany gatunek muzyki, hobby czy kochane osoby

i często, chociaż tak bardzo nie chcę, obrzydzam je sobie w myślach... a ja tak bardzo nie chcę...!

i czasami zniechęcam się do tego ... później pracuję nad tym, by pokochać to od nowa.

proszę. mam przez to różne stany: jestem w euforii, by za chwilę znaleźć się w smutku, rozżaleniu.

czy tylko ja jestem taka dziwna... bardzo, bardzo Was błagam.

co zrobić, by nie dopuszczać do siebie tych myśli... jest mi bardzo, bardzo ciężko z tym żyć.

 

 

napewno nie licz na to, ze ktos zrobi cos za ciebie. jestes zdana sama na siebie inni moga dawac rady niekoniecznie pomocne. przede wszystkim nie walcz z tymi myslami. one są i finał, nie są tobą bo ty sie z nimi nie zgadzasz. nie przejmuj sie tak nimi, obracaj je w zart i zauwaz ich absurd. czasami mozesz je zwymyslac w myslach , lub na papierze, najwazniejsze jednak ,zebys wiedziala, ze to tylko mysli. skupiaj sie na innych rzeczach niz na żalu i poczuciu winy. wiem, ze to bardzo trudne i dluga droga do wyrobienia takich nawykow, ale z czasem samo przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×