Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw?


Blabla taki tam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Odrazu napisze co mnie męczy w życiu. Od niedawna doszedłem do wniosku że jestem strasznie natrętny. Jak byłem mały musiałem mieć pożądeczek totalny jak był bajzel to szlak mnie trafial, jest tak do teraz lecz nie nasila się to tak. Trzęsą i pocą mi się ręce prawie cały czas - chyba mam to po tacie. Najbardziej boję się tego, że jestem taki taki dziwny, że nie potrafie nikogo kochać, lubić. Zawsze na swoich bliskich wybuchałem. Denerwuje mnie bardzo wiele rzeczy. Jestem cholernie przewrażliwiony. Zawsze byłem nieśmiały. Teraz boję się ludzi. Wkurza mnie to nie chce żeby to kierowało moim życiem. Może to poprostu wyjdzie ze mnie? Może zostało jeszcze troche tego za czasów dziecka? Boje sie ze to nerwica odziedziczona i zawsze taki będe, albo że te natręctwa i leki to te chore nerwy. Nie miałem kumpli jak byłem mały bo byłem cholernie upierdliwy. Boję się, że jestem taki zmienny pokocham kogos a zaraz mi sie ta osoba znudzi, chociaz nigdy nie mialem dziewczyny. CHolera jasna jestem totalnym zerem i to od urodzenia to nie jest tak ze ja sie zaczalem czegos nagle bac i nagle stalem sie natretny. To rodzicie mnie takiego stworzyli co mam robic? Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udaj się do psychiatry, ciężko powiedzieć, czy to objawy wymagające leczenia farmakologicznego, czy o zwykłym podłożu psychologicznym ;)

Chociaż taka zmienność, ciągłe obawy, myśli, to jak z nerwicy natręctw, mam podobnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×