Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest urojone??? :(


Biedak07

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam taki dziwny problem, a nawet bardzo dziwny. :/ Otorz powyzywalem jakiegos ruska na takiej internetowej grze cs i sobie teraz wyobrazam ze ruski mnie zlokalizuja i mnie zabija :( czy to jest mozliwe??? Prosze pomozcie mi bo jestem u kresu wytrzymalosci :( Caly czas sie drecze i wyobrazam ze oni przyjada i mnie zabija. I tak sobiemysle ze pewnie to nie bedzie juz ale za pol roku wiec mi to nie przechodzi :(:(:( Pomozcie co mam robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, stary. Niedługo już pożyjesz. Byli u mnie. Wkur... na maksa. Skierowałem ich do Ciebie. :mrgreen:

 

No nie martw się już. Nakręcasz się. Jak Ty to sobie wyobrażasz? Że ktoś w Rosji wstaje od kompa, wykłada grubą kasę na bilet, odkłada wszystkie swoje dotychczasowe plany i rusza w drogę do obcego kraju mordować jakiegoś gościa, którego na oczy nie widział?

 

Z Ruskimi problemu absolutnie nie masz. Lecz bardzo możliwe, że masz problem z sobą samym, a dokładniej ze swoim dobrym wychowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedak07, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, to jest urojone. Co masz robić? Nic, nie przejmować się tym i żyć dalej. Nie zabiją Cię.

Gdy już zdasz sobie sprawę, że Twoje zmartwienie to jedna wielka bzdura, a mimo to te myśli nadal będą Cię prześladować, powinieneś wybrać się do psychologa. No, chyba że nie zdasz sobie sprawy, to tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedak07, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, to jest urojone. Co masz robić? Nic, nie przejmować się tym i żyć dalej. Nie zabiją Cię.

Gdy już zdasz sobie sprawę, że Twoje zmartwienie to jedna wielka bzdura, a mimo to te myśli nadal będą Cię prześladować, powinieneś wybrać się do psychologa. No, chyba że nie zdasz sobie sprawy, to tym bardziej.

Niezly pomysl. Znacznie lepszy od zaczepiania kogos w sieci :mrgreen::mrgreen: A swoja droga siec daje takie poczucie calkowitego bezpieczenstwa, ze nawet nam nie przychodzi do glowy, ze tutaj nie jest sie wbrew obiegowej opinii wcale anonimowym. Kazdy ma jakies IP, nawet jesli dynamiczny to zawsze mozna namierzyc w inkryminowanym czasie dostawce uslugi, a po nim to juz idzie z gorki. Tak wlasnie policja namierza pedofili i piratow. Na JM byl ciekawy skecz, niestety nie mam linka - chodzilo o facia, ktory umawial sie z 14latka, widzieliscie? Tamten to dopiero musial miec portki pelne, i slusznie, nalezalo mu sie. A temu wyzej tez sie przydalo, moze teraz bedzie nieco grzeczniejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×