Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc!!!


kamil85

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc!!! Moja mama rok temu straciła męża, brata, i matkę w przeciągu trzech tygodni. leczyła sie u specjalisty leków full które moim zdaniem nic nie dają. Raz bywało lepiej raz gorzej. Przede wszystkim objawami są drgawki brak sił a ostatnio właśnie po raz pierwszy utrata równowagi upadek na ziemię i brak czucia prawej ręki i nogi. Zostałem sam z mamą, jestem młodym człowiekiem proszę o pomoc rade gdzie najlepiej mogę uzyskać pomoc bo do lekarzy z miasta T... nie mam zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil85, ważne jest żeby zdiagnozować najpierw chorobę, czy drgawki są na tle nerwowym czy jakimś innym. Skoro piszesz na forum "nerwica" to czy ona jest właśnie na nerwicę leczona? Po prostu bywa tak że nerwica "wybucha" po jakichś dużych stresach w życiu, kiedy się one skumulują a organizm już nie daje rady z nimi się uporać i "wariuje". Jeżeli bierze tabletki antydepresyjne SSRI lub doraźnie lekkie zamulacze, to powinno doraźnie pomóc. Nerwica jest przewrotną chorobą która może mieć różne formy, a na pewno warto żeby twoja mamę zbadał neurolog oraz psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×