Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest nerwica natręctw?????? Proszę pomóżcie!


Messi36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem :( Kiedyś, się założyłem, że jeżeli popełnie ten grzech ciężki ( 5 razy ) to nie będę grał w takim klubie. I niestety popełninłem ten grzech przeszło 5, ale 6 razy :( I teraz się przejmuje że nie bede grał. Pomózcie, czy to NN, i wogole jak myslicie bede grał???????? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to czy :

 

1. To może byc NN

 

2. I pomózcie mi, na prawde nie bede tam jedził? prosze błagam!!! Nie mam juz sił!

 

[Dodane po edycji:]

 

Prosze błagam!!! Nie moge juz tego wytrzymac!!! Mój problem dotyczy tego :/ Kiedys popełniłem jeden grzech cięzki raz, ok nie chodze do komunii św. a potem jakos zaczałem sobie urajać ze doszło ze 6 razy popełniłem ten grzech!!! A jezeli bym popełnił przeszło 5 razy to nie gram w klubie ( bede tam jedził niedługo ) Prosze, juz nie moge! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy dobrze rozumiem. Popełniłeś kiedyś ciężki grzech. Nałożono na Ciebie ekskomunikę. Teraz roisz sobie grzechy ciężkie, czyli sam nie wiesz czy właściwie popełniłeś coś złego. Moja rada: pójdź do Twojego ulubionego spowiednika, takiego który może Cię zrozumieć. Powiedz mu wszystko dokładnie, powoli, po kolei, łącznie z tym, że cierpisz na nerwicę natręctw. A może istnieje możliwość umówić się z nim na dłuższą rozmowę?

 

[Dodane po edycji:]

 

*bo tak w ogóle to jest to nerwica natręctw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×