Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to nerwica??


mongoł

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy to jest nerwica natręctw czy może co jednak jest ze mana nie tak a wiec

jak bylem mały to miałem tak że jak się ktoś podrapał po nosie czy po twarzy przy jedzeniu już dalej nie moglem jeść potem nie mogłem mieć np żadnej kropki np krwi nawet własnej itp na pościeli czy ubraniu bo nie moglem tak spać czy leżeć potem miałem dziwne myśli np ze mogę być pedofilem chodziarz mogę przyrzec ze nie mógłbym zrobić żadnemu dziecku krzywdy wolałbym umrzeć niż to zrobić ale to krotko trwało następnie tez na krotko pojawiły się myśli ze mogę mieć raka sprawdzałem czy włosy mi nie wypadały itd te myśli ciągle mnie prześladowały teraz obecnie męczą mnie myśli ze jestem homoseksualny na początku wymyślałem sobie rożne obrzydliwe sytuacje bo chciałem zobaczyć czy mnie to podnieca ciągle o tym myślałem i myślę znikąd przychodzi mi myśli ze mógłbym być homo albo że może mnie faceci podniecają ciągle walczyłem z tymi myślami ale znalazłem ze to może być nerwica wiec jak przyszła mi taka myśl od razu ja odrzucałem wiec przestałem się tego bać i teraz to wraca pod taka postacią ze jeśli się tego nie boje to że jednak mogę być homoseksualny to może nie jest to żadna nerwica tylko ja jestem homo i tak ciągle jeśli jakoś sobie to poukładam przychodzi ta wredna myśli w odpowiedzi mam już dosyć tego dziewczyny mnie pociągają wiec czemu mam te myśli ?:( nie wspomniałem ale miąłem już wcześniej ten problem ale jakoś go odrzuciłem no i właśnie od miesiąca mam to znowu co robić? chce jeszcze pow ze mam dziewczynę, chce być z nią bardzo ale strach ze jestem inny nie daje mi spokoju kocham ja zawsze chciałem mieć rodzinę żonę dzieci boje się ze to wszystko na czym się opierałem i do czego dążyłem może przez to się nie spełnić :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mongole witamy na forum! Z tego co piszesz mozna sadzic ze to nerwica natrectw aczkolwiek nie jestesmy lekarzami zeby moć diagnozowac!

Proponuje wizyty u psychologa- porozmawiasz z nim, opowiesz o wsystkim i on fachowo Tobie odpowie na pytanie co Tobie dolega.

Sredecznie pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×