Skocz do zawartości
Nerwica.com

co wam pomaga w zapomnieniu o problemach ???


azaroth114

Rekomendowane odpowiedzi

Ja np czuje sie swietnie w towarzystwie np imprezkach :P wtedy wogle nie mysle o tym co mnie dreczy czuje sie normalnie jak wtedy gdy nie miałem tych popier.... mysli i wyobrazen

W sumie czuje od paru dni ze w 70% te mysli odchodza moze dlatego ze przestalem sie nimi przejmowac analizowac je poprostu to olałem :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś fajna gra, gdzie można sobie postrzelać do bezbronnych cywilów.

Ostatnio ściągnęłem sobie moda do Operation Flashpoint dodającego żołnierzy i broń z drugiej wojny światowej.

Nic tak nie relaksuje jak strzelanie do cywilów z MG42 :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiecie co :) ja zauwazylem ze te wszystkie stany nerwicowe polegaja na tym ze boimy sie tego co nam sie mysli badz wyobraza ja olałem te wyobrazenia zaczolem sie smiac z tego i nie przejmowac tym i wszystkie te chore mysli daja mi spokuj poprostu trzeba sobie uswiadomic ze to tylko mysli olac to nie analizowac tego to cala prawda takie jest moje zdanie mi to pomaga i dzieki temu czuje sie zdrowy tylko niewiem jak wymazac to z pamieci ze tak myslałem (hmm moze trzeba zajac sie czyms praca,hobby,itp, zeby o tym totalnie zapomniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuje takiego wyciszenia, ide gdzies w ustronne miejsce i tak w samotnosci sie zamyslam:0 to mi pomaga i pozwala troche odreagowac i nabrac sily:]

 

mi to też pomaga, tyle że jak jestem na łonie natury to mam pragnienie, żeby już pozostać w takim błogim stanie, czy nawet zipnąć:) cieżko mi później wrócić do rzeczywistości, bo pojawiają się jakieś tęsknoty czy niespełnienia i znowu robię się nerwowa :roll:

a ostatnio zajadam nerwy niezdrowym żarciem co mam pod łapką :roll:

no i wkurzam się sama na siebie coraz bardziej :evil:

nic, tylko trzeba się wziąść za jakiś sport, bo inaczej wpędzę się (jakbym już prawie tego nie zrobiła :roll: )

prosto do grobu :roll: ehhh, btw to przedsiębiorstwom pogrzebowym dobrze się chyba teraz żyje...ludzie nie wytrzymują i padają jak muchy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sport i sztuka... ale jeśli nie rozwiąże problemu do konca moge mieć pewnosć że uczucie niepokoju będzie co chwilę wracać. NIe umiem zapomnieć całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dłuugi spacer zwłaszcza wieczorem lub jazda na rowerze :D Rozmowa z kimś, muzyka, czasami nauka, prawo jazdy wtedy nie myślę kompletnie o moich natręctwach tylko skupiam się na jeździe :lol: Ale niestety przed snem to tylko tabletki :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×