Skocz do zawartości
Nerwica.com

chaos, straszne uczucie


grb1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie macie tak że macie straszny chaos w głowie i nie możecie się na czymkolwiek skupić, a w klatce piersiowej czujecie jakby ktoś wam rozrywał od środka. Stresujecie się bez powodu, wstajecie rano bez chęci do życia, a dzień przed mówicie sobie o boże jutro znowu dzień. Myślicie w kółko o jednym, nawet w towarzystwie nie umiecie rozmawiać tylko myślicie, macie tak może, bo ja się muszę przyznać że tak mam od 5 lat i wcale nie uprzyjemnia mi to życia, jednym słowem kaleka, czuje się jak upośledzony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam podobnie , i tez juz od 5 lat , mam chaos w głowie i sama go sobie produkuje , no ale to mi najlepiej wychodzi , wiec produkuje dalej i potem sie uzalam nad soba ze jestem tepa , głupia i wogole nie do opisania ...

przez to wszystko to ja "NIC NIE WIEM ", czasami czuje sie jakbym mozgu nie miala , a jak mam sie na czyms skupic to odpuszczam bo ja nie umiem sie skupic na niczym , jestem jak dziecko z ADHD heh

moze na starosc cos mi w koncu wykielkuje pod kopuła ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nic gorszego niż wmawianie sobie, że jest się do niczego;/ Mam identycznie;/

Nie chcę zwalać winy na "opiewany" z każdej strony system, ale myślę, że dużo winy w takim podejściu leży w systemie edukacji, gdzie od małego ludzi uczy się perfekcjonizmu a-no i wobec wszechstronnych oczekiwań i wymagań włącza się instynkt samozachowawczy: "nie chcę", "nie umiem" ...etc mnie to siekło i poważnie wysiadłam :shock:

ciężko zostać sobą w tych niepewnych czasach, nie wiem czy to w ogóle możłiwe, jeśli nie ma się kupy kasy i nie jest zależnym od innych...jeśli jeszcze Cię szanują i lubisz to co robisz to git, ale w większości człek tylko patrzy jak dorabiać się na garbie innego...

dziś w radiu mówili, że skazali czy jakąś karę wlepili szefostwu biedronki, taka stara sprawa a tu okazuje się, że mimo szumu i walki pracowników o prawa-> "guru" nadal ich wykorzystują :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w większości człek tylko patrzy jak dorabiać się na garbie innego...

Taaa...

I mają czelność uzasadniać to "sytuacją na rynku pracy". Zabić ich wszystkich.

 

dziś w radiu mówili, że skazali czy jakąś karę wlepili szefostwu biedronki, taka stara sprawa a tu okazuje się, że mimo szumu i walki pracowników o prawa-> "guru" nadal ich wykorzystują :evil:

Powinni gościa za to wypatroszyć. Tak dla przykładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×