Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mozna polaczyc Bupropion i Reboksetyne?


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

J.w czy taki mix wchodzi w gre. Biore dopiero 3 dni 150mg moj problem jest raczej noradrenolinowy ze sie tak wyraze. Wszystki SSRI pogarszaly moj stan a wenlafaksyna ktora dziala troche na noradrenaline byla jedynym ktory cos dawal, ale dzialanie slablo i genralnie pobudzalo ciut za slbao.. Obecnie biore wellbutrin 150mg, Lamotrygine 100,mg co bardzo dobrze stabilizuje i nie ma zadnych wahan jakie moglby ew wywolac te leki. Chcialem jeszcze dorzucic do tego cos typowo na noradrenaline bo wellbutrin chyba bardziej dope podnosi ale nei jestem ekspertem.. Dzieki sory za nie ten dzial ale nie wiem jak zalozyc temat w lekach. Po prostu mi sie nie wyswietla to okienko nowy watek... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie stosowalem reboksetyny, natomiast stosowalem teoretycznie silniejsza atomoksetyne (droga impreza... 90zl za 7tabsow) zjadlem 2 i stwierdzilem ze do niczego sie to nie nadaje. Zero pobudzenia przynajmniej u mnie, pierwsza godzina po przyjeciu troche mocniej bilo mi serce.. Spodziewalem sie raczej czegos mniej czy bardziej spidujacego a nie usypiajacego.. jakbym nie dorzucil pozniej bupropionu 150mg ktore biore dwa razy dziennie to nie wiem czy bym wytrzymal w pracy. Nawet po wenlafaksynie pierwsze dni bylem mocno wystrzelony pozniej niestety troche przeszlo, ale mimo wszystko jakos troche sie zawiodlem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×