Skocz do zawartości
Nerwica.com

NZT-48


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

NZT-48 to lek występujący w filmie Limitless w którym główną rolę odegrał Bradley Cooper. Obecnie nie wiadomo w 100% czy faktycznie on istnieje czy nie, choć myślę, że jeden argument na to wystarczy: Ludzie postawieni wyżej nie pozwoliliby zwykłym ludziom na tego typu używki nawet za majątek. Film był dość dawno bo w 2011 roku ale nawet teraz nie brakuje spekulacji. Brałem mnóstwo psychotropów, łączyłem, mieszałem... Ale to nie to samo. Zacząłem brać Piracetam... Z tym też wiążą się pewne dyskusje jakoby lak żółcieni pomarańczowej - barwnik E110 dodawany do np. Memotropilu powoduje nowotwór choć nie ma na to 100% dowodów. Z pewnością są osoby, które znają pewne specyfiki zbliżone działaniu filmowego NZT-48. Zetknąłem się też z czymś takim: http://www.webnutrients.com/order/#!/Nootropic-Capsules/c/6656043/offset=0&sort=normal... Czy ktoś z podanej strony to testował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NZT 48 jest absolutnie prawdziwą substancją a sam film był niemalże swoistą reklamą tego.Przez kilka lat istniała strona www.clearpill.com gdzie można było kupić oryginalną przezroczystą tabletkę a żeby móc to zrobić była wymagana rejestracja przez FBI, niestety jakiś czas temu strona zniknęła a adres,domena jest wystawiona na sprzedaż.

W latach 2010-2012 NZT można było kupić na stronach z tzw research chemicals i w ten sposób weszłem w posiadanie grama genuie NZT 48(250 funtów angielskich)które brałem po 100mg przez tydzień gdy orginalna przezroczysta pigułka zawierała 1000mg.

Osobiście doświadczyłem efektów do tych z filmu tylko znacznie słabszych ze względu na dawkę która była 10-cio krotnie mniejsza.

Wiem że wielu badaczy doświadczyło bardzo poważnych skutków ubocznych łączenia z paraliżem kończyn a osoby z kilku miesięcznym uzależnieniem popadały w wieloletnie stany apati i trwałego upośledzenia intelektualnego.

Jedno jest pewne -NZT 48 istnieje i pomimo tego że jest nie dostępne od jakiegoś czasu gdzieś tam istnieje formuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×