Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kawa i fajki a lekarstwa


lonsdale

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Ostatnio bardzo dużo palę - 2 paczki dziennie i piję dziennie dwie duże kawy (z 3 łyżeczek kopiastych, bo chodzę bardzo ospały). Jak bardzo to obniża działanie leków ? Jak sie to ma do mojej nerwicy natręctw (głównie natrętne myśli)

 

PS>>Biorę magnez z wit.B6

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kiep i paroksetyna na pusty żołądek :pirate:

 

Ja też więcej kopce na paroksetynie, tylko że ja próbuję się zmieścić w 10 fajkach dziennie, po dwóch pakach to bym zdechł. Ogólnie dobija mnie to palenie, jak pomyślę o zdrowiu, smole na płucach i zmarnowanym hajsie.

 

Ogólnie to kawa w rozsądnych ilościach nie jest zła, mam 70 letnią sąsiadkę, która pije dwie kawy dziennie od wielu lat i cyka sobie jak zegarek, umysł sprawny i ogólna kondycja.

 

U nerwicowca kawa może podbijać lęk, potliwość i ogólną nerwowość, ale mi np. poprawia trochę koncentracje i sprawność myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie biorę leków na pusy żołądek bo się tak wrzodów nabawiłem serio, ale dzień zawsze zaczynam od szluga 8)

 

też bym chciał ograniczyć, bo pewnie nie rzuce, tylko że nie wiem jak :-| i fakt kawa mi pomaga na myślenie ale też bym wolal pic mniej kawy -> no ale wtedy będe ospały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×